(Askaynak)’tan hem atölyede hem de sahada yüksek performans: Invertec® 220-TPX TIG

Kaynak sektörünün önde gelen kuruluşlarından Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, kompakt yapıdaki sağlam tasarıma ve mobil olarak kolay taşınabilme özelliğine sahip Invertec® 220-TPX TIG kaynak makinesi ile ustaların hem atölyelerde hem de sahada ideal performansa ulaşmalarını sağlıyor.

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, ustalara her mekanda en mükemmel performansı, kompakt tasarımı ve mobil olarak her yere taşınabilmesi sayesinde Invertec® 220-TPXkaynak makinesi ile sunuyor. 16A tek fazlı giriş gerilimi ile 220A kaynak akımına kadar TIG kaynağı yapmaya olanak veren Invertec® 220-TPX’inönceden ayarlanabilir başlatma modu ile mükemmel ”HF-TIG” performansı elde etmek kolaylaşıyor. Üstün TIG performansı için ileri düzey inverter teknolojisiyle üretilen ürün, Darbeli-TIG (Palslı-TIG) ve Punta-TIG kaynağı ve 10 adet hafıza kaydetme özelliğiyle kolay kişisel kullanıma da uygun.

Aynı giriş akımı ile %30 daha fazla çıkış akımı ve 115-230V (+%15-%10) monofoze kullanım olanağına sahip olan Invertec® 220-TPX, düşük akım tüketimi, enerji tasarrufu, akım dalgalanmalarından minimum seviyede etkilenme ve düşük karbondioksit tüketimi avantajlarıyla fark yaratıyor.Güç Faktörü Düzeltmesi (PFC) sistemine sahip, jeneratörlerle sorunsuz kullanılmak üzere tasarlanmış mükemmel bir çözüm ortağı olan Invertec® 220-TPX, elektriksel güvenlik (IP23), korumalı PC kartları ve optimum hava akımı ile en zorlu çevre koşullarında bile kirlenmeyi azaltarak ekipman ömrünü uzatıyor. Bütün ihtiyaçları karşılayan yüksek frekanslı ”HF-TIG” ve ”Lift-TIG” seçenekleri ile ark tutuşması özelliğine sahip olan Invertec® 220-TPX’in grafik ve sayısal ekranlı tam fonksiyonlu kolay kullanımlı kumanda paneli, tüm kaynak parametrelerinin kolayca ayarlanmasına imkan veriyor.

Detaylı bilgi için: www.askaynak.com.tr