(Crate and Barrel)’dan KNOX Modüler Sistemleri!

Şık ve kullanışlı ürünleri ile yaşam alanlarına keyif ve mutluluk katan Crate and Barrel’ın el yapımı Knox Üniteleri, ceviz ağacından yapılma sağlam kapakları, rafları, çekmeceleri ve aralarındaki mimari metal çerçeveler ile dikkat çekiyor.

Zengin dokulu masif ceviz ağacı ve mimari yapıya sahip siyah demir çerçevelerden oluşan Knox Ünitesi; Uzun Kitaplık, Uzun Çekmeceli Kitaplık, TV Ünitesi, Kısa Kitaplık, Çekmeceli Kitaplık ve Yazı Masası seçeneklerini bir arada sunuyor.

Knox Uzun ve Kısa Kitaplıklar, demir çerçeve üzerinde sıralanmış ahşap raflarla kitap, obje, ses ve görüntü cihazları için sergileme ve saklama çözümü sunarken, çekmeceli alternatif arayanların yardımına Knox Çekmeceli Kitaplık iki farklı boy seçeneği ile yetişiyor. Knox TV Ünitesi, isterseniz eşyalarınızı sergileme ya da onları sürgülü kapakların arkasına saklama imkanı sunarken, hem açık hem de kapalı olarak eşyalarınızı düzenlemenize yarayan Knox Yazı Masası ise tüm yaşam alanları ile kolayca uyum sağlıyor.

Crate and Barrel’ın Knox Modüler Sistemleri, sizleri Akasya, Zorlu Center, Ankara Next Level AVM, Bodrum Midtown AVM, Bodrum Yalıkavak mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.


Crate and Barrel:
Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 55 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.