(Artella)’dan Bir İlk: Kırılmayan Cam Kapı

Artella Ahşap Kapı Sistemleri, Türkiye’de bir ilke imza attığı Lucent serisi cam kapıları hem lamine hem de temper işlemi uygulayarak üretiyor. Böylece Lucent cam kapılar, fiziksel darbe karşısında kolay kolay kırılıp dağılmıyor, herhangi bir yaralanma riski de ortadan kalkıyor.

Aslandağ Group bünyesindeki Artella Ahşap Kapı Sistemleri de Türkiye’de bir ilke imza attığı Lucent serisi kapılar ile kapılarınızın görsel tasarımını size bırakarak yaşam alanınızı özel kılmanıza imkan tanıyor. Lucent cam kapılara aklınızdaki tasarımı ya da sevdiğinizle özel bir anınızı yansıtabiliyorsunuz.

En önemlisi de Lucent kapılar, “Cam kapılar ne kadar güvenli olabilir ki?” sorusunu ortadan kaldırıyor. Çünkü hem lamine hem de temper işlem uygulanarak üretilen Lucent kapılar, şiddetli bir darbe aldığında dahi dağılmayarak cam kırılmasından kaynaklanan riskleri önlüyor. İşlemsiz cama göre yaklaşık 5 kat daha dayanıklı olan ve güvenlik camı sınıfına giren lamine temperli camdan oluşan seriyi, çocuğunuzun odasında dahi güvenle kullanabilirsiniz.

Hem çocuğunuzun çizdiği ilk resim, büyük emeklerle sonuçlandırdığınız ilk proje, o ana dönmek istediğiniz en mutlu aile fotoğrafınız ya da en sevdiğiniz filmden bir kare kapınıza yansısın hem de yaralanma risklerini ortadan kaldırın.

En güzel anlarınıza her an ve güvenle dokunabileceğiniz Lucent serisi kapılara sahip olabilmek için Caddebostan’da bulunan Artella mağazasına uğrayabilirsiniz.