(ZER Kartal)’da ÖN SATIŞLAR başladı

Ceylan İnşaat ve Artuklu İnşaat adi ortaklığı ile İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da hayata geçirilecek Zer Kartal projesinde ön satışlar başladı. 1+1 – 2+1 ve 3+1 konut seçenekleriyle sakinlerini yeni bir deneyimle buluşturmayı amaçlayan Zer Kartal, ön satışa özel yüzde 30 peşin, 90 ay faizsiz vade farksız taksit imkanıyla yeni bir yaşama ‘merhaba’ demek isteyenleri bekliyor.

Otoban bağlantısına 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 15 dakikalık bir mesafede bulunmasının yanı sıra Zer Kartal,  adalar manzarasıyla sakinlerinin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor.

Ceylan İnşaat’ın inovasyon anlayışının yeni ürünü olan ZER Kartal’ı tercih edenler, yeni yaşam alanlarından; metro, E-5 ve otoban bağlantı yoluna dakikalar içinde ulaşılabilecek. Sahile 15 dakika mesafede olan ZER Kartal’da özel güvenlik tarafından 7/24 korunma imkanı sunulurken site içerisinde, hareket sensörlü kameralar ve görüntülü konuşma sistemleri güvenli bir yaşamı sahipleriyle buluşturacak.

Sosyal ayrıcalıklarla dolu bir yaşam…

Sosyal donatılarıyla da sakinlerine yepyeni bir bakış kazandırmaya amaçlayan
Zer Kartal, çocukları da unutmuyor. Açık yüzme  havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam) gibi pek çok sosyal alanın bulunduğu projede;. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.Ceylan İnşaat, modern yaşamın ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunan Zer Kartal ile  “insan”ı odak noktasına koyduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Proje kapsamında Ceylan İnşaat müşterilerine, daire ve ticari alanlar için ön satışlara özel yüzde 30 peşin,vade farksız 90 aya varan vade seçenekleri ile taksit imkanı da sunuyor.

 Proje detayları;

Zer Kartal:
1+1 daireler 75 ve 80 m²
2+1 daireler 117 ve 130 m²
3+1 daireler 155 m²

ZER Kartal ödeme planı:
Kampanya kapsamında ZER Kartal ödeme planına göre yüzde 30 peşin ödemelerde banka kredisiz 90 ay 0 faiz imkanı sunuluyor…

ZER Kartal Konutları ne zaman teslim?
Ceylan İnşaat, Kartal’da hayata geçirdiği projede anahtar teslimini Ağustos 2020’de gerçekleştirmeyi planlıyor…

Donatılar:
Adalar manzarasıyla beğeni toplayan projede ayrıca sosyal donatı alanları olarak açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitnesscenter, SPA, sauna, buhar odası, şok havuzu, Türk hamamı ve kapalı otopark yer alıyor.

Lokasyon:
Otoban bağlantısına 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 15 dakikalık bir mesafede bulunmasının yanı sıra Zer Kartal,  adalar manzarasıyla sakinlerinin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor.

 


Ceylan İnşaat Hakkında;
Farklı sektörlerdeki 35 yıllık tecrübesini 1995 yılında inşaat sektörüne taşıyan Ceylan İnşaat, kalite ve güvenden taviz vermeden yaşama değer katan birçok projeyi hayata geçirme hedefiyle çalışıyor. “Önce İnsan” prensibiyle tüm iş süreçlerini yürütmenin ötesinde üstün hizmet anlayışını bilgi ve deneyimiyle birleştiren Ceylan İnşaat, dün olduğu gibi bugün ve yarın da aynı tutkuyla insanların mutlu ve huzurlu yaşayacakları yaşam alanları geliştirmeye devam ediyor. Bu bakış açısını bugüne kadar 500.000 metre kare konut imalatına da taşıyan Ceylan İnşaat, sektördeki bilgi birikimini değişen beklentileri karşılama adına yeni projelerine de taşıyor. Ceylan İnşaat;  Zer Bakırköy, Zer Mecidiyeköy, Zer Bostancı, Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Zer Göztepe, Zer Levent ve Zer Kartal olmak üzere 3000 konut ve ticarilerden oluşan projelerini önümüzdeki 5 yıl içinde müşterileriyle buluşturma hedefiyle yoluna devam ediyor.
www.ceylaninsaat.com.tr