(Kelebek)’ten daralan yaşam alanları için: “Hesperia Home Office”


Fonksiyonel tasarımlarıyla dikkat çeken, Türkiye’nin en köklü mobilya markası Kelebek,uzun saatler rahatça çalışabilecekleri,hem çalışma hem depolama ihtiyaçlarını karşılayan Hesperia Home Office’i kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Günümüz metropollerinde giderek küçülmekte olan yaşam alanları daha kompakt bir hayat tarzının benimsenmesine sebep oluyor. Bu değişim ile birlikte Kelebek, modern şehir insanının ihtiyaçlarını düşünerek küçük alanların verimli ve şık kullanımı için yepyeni koleksiyonu Hesperia’yı tasarladı. Hesperia, ofisi evine taşıyanlara ve evde daha fazla zaman geçirenlere pratik çözümler sunuyor.

Hesperia Home Office tasarımında kullanılan grafik detaylar, dikey ve yatay geometriler,koleksiyona fonksiyon unsurları ve estetik katıyor. Meşe ve gri ile birlikte kullanılan pirinç kulplar ise koleksiyonun ruhunu şekillendiren en dikkat çekici detay olarak öne çıkıyor.

 

Depolama alanları ile salonlara fonksiyonellik geliyor

Koleksiyonun ana modülü olarak dikkat çeken konsol, depolama ve sergilemeyi birleştiren açık ve kapalı bölmelere sahip. Konsolun ortasında yer alan gri, açık raf; konsola farklı bir fonksiyon ekliyor. TV modülü de yine açık-kapalı, yüksek-alçak rafları ile konsolun yarattığı modern havayı devam ettiriyor.