(Ege Vitrifiye)’den CATAMARAN ve ALVONA

Ege Vitrifiye yeni sezona ait trend tasarımları Catamaran ve Alvona’yı sunuyor.

DENİZDEN İLHAM ALAN TASARIM: “CATAMARAN”

Katamaran’dan esinlenilerek tasarlanan seri banyolarınızı ferah mekânlara çevirerek alternatif çözümler yaratıyor. Seriye ait ürünlerin her biri kendine özgü çizgisi ve ergonomik yapısıyla tüketicilerin ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap veriyor.

“Catamaran” serisi mekânlarınıza göre tercih edebileceğiniz iki klozet, iki lavabo ve bir pisuar seçeneği sunuyor. Hem tasarım hem de fonksiyonel olarak kusursuz ürünler, banyolara konforu taşırken, su tasarrufu sağlıyor.

Ege Vitrifiye’nin dünyada eşi benzeri olmayan “Catamaran” serisi İtalyan tasarımcı Claudio Papa’nın imzasını taşıyor.

EGE VİTRİFİYE ŞIKLIĞI: “ALVONA”

Ege Vitrifiye portföyünün özel serilerinden biri olan Alvona, asma klozeti ve kolay montaj özelliğine sahip monoblok asma lavabosuyla kısa sürede yapı sektörünün vazgeçilmez ürünlerinden biri haline geldi.

“Aquasave” özelliğine sahip su tasarrufu sağlayan klozeti, kullanıcıların bu ürünü seçerek şık banyolar yaratmalarına ve hepimizin sosyal sorumluluğu olan çevreyi korumalarına olanak sağlıyor. Serini lavabosu ise güçlü duruşu ve estetik detayları ile hem konut projelerinde hem de iş ve alışveriş merkezlerinde tercih ediliyor. Banyolarında fark yaratmak isteyenler için tasarlanan “Alvona” serisi hem yurtiçi hem de yurtdışı sektör profesyonellerinden tam not alıyor.