Bülent Somay ve Kutlukhan Kutlu’nun katılımıyla (BETONART) YAZAR BULUŞMALARI #52

BETONART Yazar Buluşmaları, BETONART’ın “Ütopya ve Fantaziler” temalı 52. Sayısı için sayının konuk editörü Bülent Somay ve yazarlarından Kutlukhan Kutlu’nun katılımıyla Studio-X İstanbul’da!

BETONART’a katkıda bulunanların hem dergi ekibiyle hem de birbirleri ile tanışma, görüşme fırsatı bulduğu, dergi ekibi, konuk editör ve yazarlarla o sayının hikayesinin paylaşıldığı, sayfalara sığmayanların, akıllara takılanların hep birlikte tartışıldığı, tema ile sınırlı kalmayıp mimarlık, tasarım ve sanata dair gündemde ne varsa hepsinin konuşulduğu “BETONART Yazar Buluşmaları”nın dördüncüsü 1 Haziran’da Studio-X İstanbul’da düzenlenecek. Buluşma kapsamında “Ütopya ve Fantaziler” teması ile hazırlanan 52. sayının konuk editörü Bülent Somay ve yazarlarından Kutlukhan Kutlu’nun konuşmacı olarak katılacağı bir söyleşi gerçekleşecek.

Betonart Yazar Buluşmaları 52

Tarih: 1 Haziran 2017

Saat: 19.00-21.00

Yer: Studio-X İstanbul


 

BETONART Hakkında

BETONART odağına beton malzemesini alan ve 3 ayda bir yayınlanan mimarlık ve tasarım dergisidir.

BETONART, Betonun nitelikli ve yenilikçi kullanım örneklerine yer verirken mimari kültür, tasarım, teknoloji ve sanat ile okurlarını buluşturur. BETONART, Türkiye’nin en “nitelikli” mimarlık yayını olma özelliğini 2004’den beri koruyor. Ocak 2012’den itibaren Binat İletişim ve Danışmanlık tarafından yayınlanmaya başlanan dergi, bu tarihten itibaren dijital iletişime de olanak vererek bir yenilenme ve değişim sürecine girdi. 32.sayıdan itibaren bir konuk editör ve onun işlediği bir tema ile yayınlanıyor.

BETONART’ın okur kitlesi yapı sektörünün ve tasarım dünyasının tüm paydaşlarından oluşuyor. Betonla yapılan nitelikli tasarımların ön planda tutulduğu dergi, okurları iyi uygulama örnekleriyle buluştururken mimarlık kuramı, teknoloji, sanat ve tasarım gibi bu sektörün profesyonellerinin ilgi alanını 360 derece kapsayan bir içerik sunuyor.

www.betonart.com.tr