(Vauth-Sagel) INTERZUM 2017’de…

Vauth-Sagel yeni logosu, imajı ve marka stratejisi ile Interzum 2017’de yer alıyor. Her açıdan MAXXimum performans vadeden, şirketin yıldızlarından biri olan bu yeni köşe kiler sistemi CORNERSTONE MAXX’ın lansmanı Interzumda gerçekleşecek.

Mayıs ayında Köln’de köşe yeniden tanımlanıyor: CORNERSTONE MAXX ile birlikte, bir aile şirketi olan firma, mutfaklarda genellikle atıl bir alan olarak kalan köşeyi daha önce hiç olmadığı kadar verimli ve konforlu bir biçimde değerlendiriyor. Interzum 2017’de, perakende  mutfak üreticileri ve tüm diğer ticari iş ortakları bu yeni sistemini ilk kez deneyimleyebilecekler.

Claus Sagel

Şirketin CEO’su Claus Sagel bu konuda; “Mesajımız: Mesajınızı aldık” diyor. “Müşterilerimizin evlerinde ne görmek istediğini, mutfak üreticilerinin beklentilerini ve büyük endüstriyel mutfak üreticilerinin ihtiyaçlarını anladık. Geliştirdiğimiz ürün, farkındalığımızı yansıtan CORNERSTONE MAXX olarak ortaya çıkıyor ve pazarda benzersiz olan bir köşe kiler çözümü sunuyor.”

CORNERSTONE MAXX – MAXXimum hayal etmek

CORNERSTONE MAXX, MAXXimum konfor vadediyor: Bu yenilikçi sistem iki katlı saklama alanını tamamen dolabın dışına taşıyor. Böylelikle, genelde yetersiz kullanılan ve hatta kullanılamayan alanlar konforlu bir biçimde kullanışlı hale dönüşüyor. CORNERSTONE MAXX dolabın tamamen dışına çıkarken yalnızca kendi bulunduğu kabinin  önünde kaldığından yanında bulunan dolaplara erişime engel olmuyor. Yavaş açılma ve yavaş kapanma özelliğine sahip iç donanım, otomatik bir mekanizmaymışcasına, sistem içeri itildiğinde ve dışarı çekildiğinde harekete destek oluyor.

CORNERSTONE MAXX, sunduğu MAXXimum fonksiyonellik açısından eşsiz: Montaj aksesuarları neredeyse görünmez olan ve raf başına 25 kilogram taşıyabilen bu zarif tasarımına teşekkürler. Rafların kendisi modern lineer bir tasarıma sahip olup, alışılagelmiş ürünlerden farklı olarak tamamen dolabın dışına çıkarak depolama alanını MAXXimum kullanım imkanı sağlıyor.

CORNERSTONE MAXX aynı zamanda montöre de MAXXimum kolaylık vadediyor: Montaj sistemi yalnızca üç bileşenden oluşuyor. Tek bir montaj noktasına bağlanan tek tip montaj borusu MAXXimum stabiliteyi garanti ederken, montaj sonrasında bile yükseklik ayarlanmasını mümkün kılıyor. Üstelik Vauth-Sagel tüm bunları daha az vida kullanımı ve daha az delme işlemi ile başarıyor – bu yalnızca zamandan tasarruf anlamına gelmiyor, aynı anda da değerli olan depolama alanının da daha etkin kullanılmasını sağlıyor. CORNERSTONE MAXX yalnızca Vauth-Sagel’in yeni köşe kiler çözümü olmakla kalmıyor; bu segmentteki saygın performanslı pek çok ürün için de bir örnek teşkil ediyor.

MAXXimum farklılık  – Vauth-Sagel Interzum  2017’de

CORNERSTONE MAXX yalnızca başlangıç. Vauth-Sagel bu yıl Interzum’da,sürekli olarak daha ileriyi hedefleyen bu şirketin, bir aksesuar üreticisinden, itici güç olma yönündeki büyük dönüşümünü gözler önüne sunacak – iş ortakları ve tüm ziyaretçilerine MAXXimum  fuar deneyimini yaşatırken ilham kaynağı olmaya niyetli. “Çok sayıda yeni ürün inovasyonu ve analog ve dijital pek çok yenilikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacağız.” diyor Claus Sagel. “Interzum 2017 şirket tarihimizin en güçlü ve lider fuar sunumu olacak – daha önce hiç bu kadar çok inovasyonu bir arada sunmamıştık; daha önce müşterilerimizin başarısını garanti etmekte hiç bu kadar MAXXimum argüman sağlamamıştık.”

CORNERSTONE MAXX ve pek çok diğer yeni ürün sunumu 16 Mayıs’tan 19 Mayıs’a kadar 7. Hol, C020 numaralı Vauth-Sagel standında olacak.