ESTETİK ve GÜVENLİK “Synergy Acrylic” Antende bir araya geldi!

Geçtiğimiz aylarda Sensormatic tarafından perakendecilerin hizmetine sunulan, Synergy Elektronik Ürün Takip Platformu ailesinin yeni üyesi Synergy Acrylic 2.5 anten, hem estetik görüntüsü hem de sahip olduğu entegre çözümlerle öne çıkıyor. Yeni Synergy Acrylic Anten, perakende sektöründe güvenlik ve mağaza zekasına estetikten ödün vermeden sahip olmak isteyen markalar için tasarlandı.

İlk bakışta yeni akrilik seçeneğinin estetik tasarımı ile dikkat çeken platform, klasik alarm antenlerine göre çok daha ince ve şık bir tasarıma sahip. Yeni platform, 2,5 metrelik algılama mesafesi ile mağaza girişlerinin daha geniş kullanılmasına olanak tanıyor.

Kompakt, Akıllı…

Synergy Elektronik Ürün Takip Platformu, kompakt yapısı ile; kişi sayma, metal folyo ve jammer algılama fonksiyonlarını tek bir platformda bütünleştiriyor. Aynı zamanda herhangi bir arıza durumunda uzaktan bağlanılarak servis hizmeti verilmesine de olanak tanıyarak işletme maliyetlerini azaltıp, verimliliği artırıyor.

 

 

Unutulan etiketlerden kaynaklanan yanlış alarma anında müdahale

Mağazaların yanlış alarm sebebi ile açtığı servislerin %80’i etrafta unutulan etiketlerden kaynaklanıyor. Böyle bir durumda mağaza, çoğu zaman servis gelene kadar sistemi kapatmayı tercih ediyor. Synergy platformu ise yerinde servise gerek kalmadan uzaktan bağlanılarak, unutulan etiketin nerede olduğu tam olarak tespit edilebiliyor. Hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ediliyor.

Özelleştirilebilen alarm sinyalleri ile mağazaya özel dil

Synergy Platformu içeri giren ve dışarı çıkan etiketler, metal folyo yada jammer (sinyal kesici) kullanımı gibi durumlarda her olay için farklı bir renk ve ses ile sinyal verebiliyor. Örneğin; sert etiketli bir ürün çıkarken sesli ve turuncu alarm, metal folyolu birç anta girdiğinde sessiz sarı alarm, jammer ile bloke edildiğinde kırmızı alarm ile haber verebiliyor. Bu şekilde mağazadaki personel ile özel iletişim dili kurarken, operasyonel verimlilik sağlıyor.

 


Sensormatic Güvenlik Hizmetleri 
23 yıldır sektör lideri olarak hizmet veren Sensormatic, sektöre ve ihtiyaca özel tasarladığı marka bağımsız çözümlerle öne çıkan bir teknolojik çözüm entegratörüdür. 263 çalışanı ve Türkiye’deki 12 ofisi ile Perakende, Havacılık, Kamu ve Adalet, Bankacılık ve Finans, Ticari ve Endüstriyel, Enerji, Sağlık, Eğitim, Lojistik, Spor, Turizm ve Otelcilik alanlarına güvenlik ve operasyonel verimliliğe doğrudan etki eden teknolojik çözümler sunar. Sensormatic’in sunduğu çözümler; video izleme ve geçiş kontrol çözümleri, biyometrik sistemler, çevre güvenlik sistemleri, yangın algılama ve alarm çözümleri, elektronik ürün takip çözümleri, kişi sayma sistemleri, kablolu ve kablosuz ağ çözümleri gibi yenilikçi ve entegre teknolojilerden oluşur.

*Sensormatic bir Securitas Grup şirketidir.