(İzocam), “EN ÇOK Yalıtım Malzemesi İHRACATI YAPAN Firma” oldu!

İzocam her yıl İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından verilen “Başarılı İhracatçılar Ödülü”ne, 2017’de de layık görüldü. İzocam 2016 yılında gerçekleştirdiği 62,5 milyon TL’lik yalıtım malzemesi ihracatı ile “En Çok Yalıtım Malzemesi İhracatı Yapan Firma” unvanını kazandı.

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), faaliyete başladığı 2011 yılından bu yana, her yıl üye firmalarını İhracat Başarılarına göre ödüllendiriyor. Bu yıl da gerçekleştirilen bir törenle İSİB üyesi firmalara 17 kategoride toplam 48 ödül verildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, önemli kurum-kuruluşların üst düzey yetkilileri ile sektör temsilcilerinin katılımıyla Ankara’da İSİB Merkezi’nde (OAİB Genel Sekreterliği) gerçekleştirilen ödül töreninde İSİB üyesi firmalara ödülleri verildi. Firmaların 2016 yılı İhracat Performanslarına göre değerlendirildiği “Başarılı İhracatçılar” ödülleri kapsamında, İSİB İzocam’ı “En Çok Yalıtım Malzemesi İhracatı Yapan Firma” kategorisinde ödüle layık gördü.

İzocam Balkanlar, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu, Afrika başta olmak üzere 46 ülkeye ihracat yapıyor. Başta komşu ülkelerde olmak üzere hali hazırda 16 ülkede 19 ihracat bayisiyle yalıtım çözümleri sunuyor, enerji verimliliğine ve konfora katkı sağlıyor.