İç Mekan Tasarımlarında Yeni Bir Boyut: (Guardian) Dielectric Mirror

Guardian Dielectric Mirror, Türkiye’de inşa edilen, bulunduğu çevreye değer katan ve kentin silüetini biçimlendiren pek çok ikonik binada ürünleriyle yer alan Guardian Glass tarafından gelişmiş cam kaplama teknolojileriyle üretiliyor.

Guardian Dielectric Mirror, alışılagelmiş aşırı yansımalı camlarda yüksek emilimin sebep olduğu dikkat dağınıklığını azaltarak, tasarım ve uygulama çalışmalarında tasarımcıların ufkunu genişletiyor ve modern iç mekan tasarımlara yeni bir boyut kazandırıyor.

Yaşanan teknolojik gelişmeler ile doğru uygulamada doğru camı kullanma kararında birçok faktör etkili olurken Guardian Glass, son cam üretim teknolojileri ile tonlarca silika kumu ve diğer hammaddeleri mükemmel nitelikte cama dönüştürerek Guardian Dielectric Mirror’ın temelini oluşturuyor.

İki türü bulunan ürünün DM 60/40 versiyonu, ışığın %57’sini yansıtarak ayna formunda kullanım için en ideal ürün olarak; DM 30/70 versiyonu ise, ışığın %29’unu yansıtarak televizyon veya ekran formunda kullanım için en uygun ürünler olarak ortaya çıkıyor.