(ARMROOF® Green), İSTANBUL YAPI FUARI’nda…

Düzenlendiği ilk yıldan itibaren, her yıl artan katılımcı sayısı ile büyüyen İstanbul Yapı Fuarı’nda yer almaya hazırlanan Armroof® Green, yeşil çatı ve dikey bahçe ürünleri ile fuarda boy gösterecek.

Bir Armada Groupe® markası olan Armroof® Green, Hollandalı iş ortağı Sempergreen ile sanayileşmenin arttığı günümüzde Sedumtray modüler yeşil çatı sistemi ve Flexipanel dikey bahçe ürünleri ile doğayı yapılara kazandırıyor. Firma, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek ve müşterilerle yüz yüze buluşmak isteyen firmalar için eşsiz bir ticaret platformu olan İstanbul Yapı Fuarı’nda 3/121 No’lu stantta fuar ziyaretçileri ile buluşacak.

Yenilikçi, Yeşil Ürün; Sedumtray

Yeşil alan uygulamalarında bir devrim niteliği taşıyan verimliliği, kolay uygulama ve minimum düzeyde bakım gereksinimi isteyen yeşil çatı ürünü Sedumtray, drenaj fonksiyonuna sahip. Sempergreen® sedum kasetleri, suyu tutuyor; hazır halde standart ebatlarda üretiliyor; içinde özel su tutma özelliği barındıran toprak karışımı ve sedum bitkilerini barındırıyor. Sedumtray yeşil çatı ürünü hafifliği, kolay kurulumu, uzun süreli dayanımı ile yapıları yeşillendiriyor.


ARMROOF® Green:
2014 yılında lansmanı gerçekleştirilen Armroof® Green ile sanayileşmenin giderek arttığı günümüzde kentlerimizin nefes almasını sağlamak hedeflenmektedir. 
Ülkemizde modüler yeşil çatı ve dikey bahçe sistemleri konusunda hizmet vermeye başlayan ilk firma olmanın da haklı gururunu taşıyan Armroof® Green, LEED sertifikası için artı puan kazandıran ürünleri ile sürdürülebilir ve çevreci projelerde aranan marka özelliğini korumaktadır.

Yer aldığı yurt içi ve yurt dışı projelerde güvenilirliğini kanıtlayan Armada Groupe®, Armroof ®Green markası ve Hollanda kökenli Sempergreen® ile ortaya koyduğu iş süreçleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Armroof® Green, Sempergreen® ile yaptığı ana dağıtıcılık anlaşması ile Türkiye’de ve yurt dışında yeşil çatı ve dikey bahçe sistemleri ile adından sıkça söz ettirmektedir.