Minimum Işık Yansıması, Maksimum Işık Geçirgenliği: Guardian ClarityTM

Dünyanın 5 farklı kıtasında üretim yapan ve Türkiye ile birlikte 25’ten fazla ülkede faaliyetlerini sürdüren Guardian Glass tarafından tasarlanan Guardian ClarityTM   çok yüksek ışık geçirgenliği sunarak düşük yansıma elde edilmesine olanak tanıyor.

Guardian ClarityTM  cam ne kadar şeffaf olursa olsun yansıma, parlama ve orijinal renklerin filtrelenmesi yüzünden mükemmel görüntüyü yakalamak zor olacağından, dikkat dağıtan unsurlar nedeniyle etkisini kaybeden vitrinlerden tam olarak seçilemeyen görüntüleme platformlarına kadar aşırı yansımanın görüntüyü bozduğu her yerde kullanılabilecek ideal bir ürün olarak mükemmel bir çözüm sağlarken, etkileyici ve bölünmemiş manzaralar ortaya koyuyor.

Minimum ışık yansıması ve maksimum ışık geçirgenliği sayesinde Guardian UltraClearTM düşük demirli camın Clarity teknolojisi ile birlikte kullanılması, ışık geçişini artırırken standart camın yeşil rengini nötrleyerek kristal berraklığında görünüm sağlıyor ve zararlı UV ışınları yok oluyor. Aranılan “yansıtmama etkisi” başarıyla sağlanırken güvenlik, ses yalıtımı ve iç mekan konforu da yükseliyor.

Mükemmel optik özellikler, güvenlik için temperlenebilir oluşu, maksimum verimlilik için birden fazla boyutunun bulunması ve gerektiğinde çift taraflı uygulanabilmesi ile Guardian ClarityTM  mimar ve tasarımcılara, olağanüstü bir esnekliğe sahip ve çok yönlü olan bu malzemeyi tam da hayal ettikleri gibi kullanma özgürlüğü tanıyor.