Drenaj Kanalı ve Bordür Taşı Bir Arada: (ACO) Drain® Kerbdrain

Otoyollar, yaya yolları ve kaldırım taşının kullanıldığı her yerde kullanılabilen ACO DRAIN® KerbDrain, aynı zamanda drenaj kanalı da olan bir bordür taşı.

Polimer betondan tek parça imal edilen ve aynı zamanda drenaj kanalı da olan bir bordür taşı ACO DRAIN® KerbDrain, yüksek drenaj kapasitesi sağlayarak ideal bir çözüm sunuyor. KerbDrain, standart beton bordür taşları ile aynı renkte olması nedeniyle estetik bir görüntünün sağlanmasına yardımcı oluyor. Hafif yapısı, drenaj kanalının hali hazırda bordür taşının içine entegre edilmiş olması, kolay temizlenebilmesi ve maliyet avantajı ile montaj ve kullanımda önemli faydalar sağlamakta.

Oluk şeklindeki kanallara alternatif

ACO otoyollar, araç yolları, otoparklar, yaya yolları gibi kaldırım taşının kullanıldığı her yerde rahatlıkla kullanılabilen KerbDrain ile yol ve kaldırım arasında bulunan oluk şeklindeki kanallara da bir alternatif sunuyor.

Büyük alanlarda verimlilik sağlıyor

ISO 9001, LGA, DIBT kalite ve garanti belgelerine sahip ACO DRAIN® KerbDrain, kanallar, çamur tutuculu giriş şaftları ve merkezi bordür taşları sunan akıllı modüler sistem ile çok yönlü kullanıma imkan tanıyor. 147 cm²/m giriş alanı sağlayan yan giriş açıklıkları hızlı bir drenaj performansı yaratıyor. Böylece hem otobüs durakları gibi çok yüksek gereksinimlerin karşılanması gereken alanlarda hem de geleneksel tasarımın çok sayıda çıkış gerektirdiği büyük alanlarda drenaj verimliliği sağlıyor. KerbDrain ayrıca, CE, LGA ve EN 1433 sertifikalarına da sahip.