(Kale Çelik Kapı) ile dekorasyon KAPIDAN başlıyor!

Güvenli, şık ve aynı zamanda da ekonomik bir kapıya sahip olmak isteyenlere, geniş ürün yelpazesiyle ve düzenlediği kampanyalarla destek olan Kale Çelik Kapı, “Dekorasyon Kapıdan Başlar” mottosuyla, farklı renk ve modeldeki kapıları, indirim kampanyaları ve ödeme kolaylıkları ile sunuyor.

Mekana ve kişisel tercihlere uygun modeller sunan Kale Çelik Kapı’nın zengin ürün yelpazesinde kapalı mekanlar için Ahşap, Cam, Laminat ve Amerikan Panel kapı seçenekleri bulunuyor. Özellikle çelik kapı ürünlerinde mavi, yeşil, turuncu renklerdeki Kale Vira, K4291 ve K4230 gibi özgün modeller güvenliği şıklıkla birleştirmek isteyenler için farklı ve renkli alternatifler oluşturuyor.

Kapıda “tarz” arayanlar için de Kale’de birçok farklı çelik kapı alternatifi bulunuyor. Kale Deco, Retro, Country Model ve Twins seçenekleri ile ev içerisindeki vintage, country ve modern tarzdaki dekoratif öğeler kapıya taşınıyor. Anadolu motiflerini sevenler ise Saray Kapısı, Antik Kapı ve Anatolia gibi modellerle Anadolu’nun zarif öğelerini modern güvenlikle birleştirebiliyor.

Kale Çelik Kapı’nın ürün gamında yer alan ve özel siparişle sınırlı sayıda üretilen 6. Seviye Çelik Kapı ise hırsızlığa karşı güvenlik seviyesi en yüksek kapı olma özelliğini taşıyor. Montaj ve satış sonrası hizmetleri ile üstün kalite sunan Kale Çelik Kapı ev ve işyerleri için uygun ebat ve renklerde birçok ürün ile güvenliği ve şıklığı birleştiriyor.

Güvenlik ve şıklığın yanı sıra ödeme koşullarının da uygun olmasını isteyen tüketicilere de farklı kampanyalarla ve ödeme seçenekleriyle destek olan Kale; Mayıs ayı boyunca tüm çelik kapı ürünlerinde, yüzde 10’a varan indirim yapıyor.


 

Kale Endüstri Holding:
Kale Endüstri Holding 1953 yılında temelleri atılmış, 1979’da İstanbul Güngören’deki üretim tesisleri ile atağa kalkmış, 1988 yılında tüm şirketlerini Holding çatısı altında toplamış, dev yatırımları ile büyümeye devam eden bir kuruluştur. Bugün, Kale Endüstri Holding çatısı altında Kale Kilit, Kale Sigorta Acenteliği, Kale Güvenlik Sistemleri, Kale Topkapı Bina İşletme ve Gayrimenkul Geliştirme, Kale Güzelce Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme adı altında hizmet veren 5 ayrı firma bulunmaktadır.

Türkiye’nin lider kilit üreticisi Kale Kilit ise, her yıl İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından ihracatta başarılı faaliyetlerin ödüllendirildiği “İhracatın Yıldızları Ödülleri”nde metal eşya kategorisinde üst üste 10 kez ipi göğüsleyerek birinci oldu. Bu başarısıyla Rusya ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde pazar payını % 10’ların üstüne çıkarmıştır. Kale Kilit katma değerli ürünlerle birlikte Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da tercih edilen marka haline gelerek, kilit sektöründe dünyanın en büyük global üreticilerinin hâkim olduğu pazarlarda, üreticilere rakip olmayı başarmıştır.

Detaylı bilgi için: www.kalecelikesya.com.tr