(Creavit) Geleneksel Usta Bilgilendirme Toplantıları Başlıyor!

Creavit’in, geçen sene olduğu gibi bu sene de yurt genelinde 1000’i aşkın sektör ustasıyla bir araya gelip, ürün gamına dair teknik detayları paylaşacağı “Usta Bilgilendirme Toplantıları” Nisan ayında başlıyor. İstanbul Avrupa ve Anadolu bölgelerinde 4, İzmir, Ankara, Samsun, Adana ve Zonguldak bölgede 2’şer adet olmak üzere 14 seminerle 1000’den fazla sektör ustasına erişmeyi hedefliyor.

Vitrifiye ürünler, banyo mobilyaları, gömme rezervuarlar, armatür ve metal aksesuarlardan oluşan ürün gamının ve koleksiyona eklenen yeni tasarımların tüm detaylarıyla katılımcılara aktarıldığı bu toplantılarda, hem ürünler uygulayıcılar tarafından daha kolay kullanılır hale getiriliyor hem de sektörde sıkça karşılaşılan genel problemlere ve sıkça yapılan hatalara çözümler sunuluyor.

Sunumların ardından, soru-cevap tekniği ile merak edilen konular hakkında daha detaylı bilgi aktarımı yapılıp, ürünlerle ilgili talep edilen geliştirme önerileri de ilgili departmanlar ile paylaşılıyor. Toplantılar sonrası ustalar ile sürekli irtibat halinde kalınıyor ve ürün grupları ile ilgili değişiklik ve yeniliklerden haberdar olmaları sağlanıyor.