(Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu), ISH FUARI’nda en yeni ürünlerini tanıttı…

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, 14-18 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenen ISH Frankfurt Fuarı’nda, yaklaşık 2 bin m2’lik alanda, VitrA ve Burgbad markalarının yeniliklerini sergiledi. VitrA, bu yıl 17. kez katıldığı fuarda, iyi bir yaşam için tasarladığı akıllı ve sürdürülebilir ürünlerini, dünyanın dört bir yanından gelen sektör temsilcilerinin beğenisine sundu. Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu markalarından Burgbad ise banyo mobilyalarındaki uzmanlığını, ISH’da sergilediği yeni serileriyle bir kez daha kanıtladı.

VitrA’nın ISH’daki standı, gelecekte banyoları inovasyonun şekillendireceğinin ve tasarruflu ürünlerin hayatımızda daha fazla yer alacağının ipuçlarını verdi. Standda tanıtılan 4 ürünün, başvurusu yapılmış toplam 19 patent ve faydalı modeli bulunuyor. Bu ürünlerden akıllı rezervuar paneli, çocuk kilidi ve tatil modu gibi özelliklere sahip. Kendi kendini temizleyen lavabonun altındaki 1 litrelik hazneye konulan deterjan, her kullanımdan sonra suya karışarak lavaboyu temizliyor. VitrA’nın suyun akışından lavabo bataryaları için enerji üreten PowerBox adlı ürünü de stantta sergilenenler arasında yer alıyor.

Doğa dostu klozet kapağı üretti

VitrA, hayatın her alanında sıkça kullanılan birçok ürünün mucidi DuPont’la işbirliği yaparak doğa dostu bir klozet kapağı üretti. İlk kez ISH’da sergilenen kapakta, içeriğinde %20-37 arasında yenilenebilir kaynaklı malzeme bulunan bir biyopolimer kullanılıyor.

Herkes için tasarım

VitrA’nın ISH standında, tasarımlarıyla beğeni toplayan Sento, Memoria Elements ve Eternity serileri de yer aldı. Standda sergilenen Nest Trendy ise farklı gereksinim ve zevkler için ortak çözümler sunuyor; tasarımıyla ailenin her yaştan üyesine ve özel ihtiyaç sahiplerine hitap ediyor.

VitrA’nın ISH Frankfurt Fuarı’nda sergilediği ürünlerden bazıları;
Akıllı Ayna: Kişisel bir asistan gibi çalışıyor. Örneğin kilonuzu ölçüyor, cep telefonunu şarj ediyor, mesajları okuyor, sevilen şarkıları USB’den çalıyor.

Akıllı Klozet: Yeni nesil klozet, çağın ilerisinde bir kişisel temizlik sistemi sunuyor. Farklı yıkama seçenekleri, kurutma ve koku emme özellikleri bulunuyor.

Kendi Kendini Temizleyen Lavabo: Kolay ve konforlu temizlik olanağıyla, banyoda hijyeni artırıyor. Lavabonun altında yer alan 1 litrelik hazneye konulan deterjan, her kullanımdan sonra suya karışarak lavaboyu temizliyor.

Akıllı Gömme Rezervuar Paneli: Üzerinde yalnızca düğmeler olan akıllı gömme rezervuar paneli…

Sento: Banyo serisi, yalın ve sıcak tasarımıyla, İskandinav tarzını banyolara taşıyor. Fonksiyonelliğiyle dikkat çeken mobilyaları ve zengin lavabo ve klozet alternatifleriyle, ailedeki herkesin banyoda aradığı çözümleri bir arada sunuyor.

Memoria Elements: Christophe Pillet’nin tasarladığı Memoria Elements serisinin yeni banyo mobilyaları, kullanışlı fonksiyonları ve ek üniteleriyle, banyoları yaşayan mekanlara dönüştürüyor.

Eternity: Sebastian Conran, VitrA için şık ve özgün banyo aksesuarları tasarladı. Geniş ürün gamıyla öne çıkan seri, tüm şık banyolara aksesuar alternatifleri önerebiliyor.