Baharın Ferahlığını Yansıtan PASTEL TONLARI (Crate and Barrel)’da…

İstanbul, Mart 2017 – Bahar aylarının gelmesi ile yaşam alanlarının dekorasyonu da tazeleniyor. Crate and Barrel’ın geniş ürün yelpazesinde yer alan şık ve kullanışlı tasarımlar, pastel tonları ile dikkat çekiyor. 

Crate and Barrel, mutfaklar için eski ile yeniyi buluşturan “cottage” tarzının modern bir yansıması olan Belmont Su Yeşili Mutfak Adasının yanı sıra Willa ve Vienna Sandalyeleri ve Span Su Yeşili Katlanabilir Masayı, sofralar için ise pastelin tüm tonlarını yansıtan Aaron Probyn tasarımı Hue serisini veya yalın ve zarif çizgilere sahip gri Staccato yemek takımlarını sunuyor. Lezzetli yemeklerin hazırlık aşaması için su yeşilinin ön plana çıktığı spatula ve ölçü kapları, özenle hazırlanan yemeklere eşlik edecek keyifli sunumlara uygun Aqua Dip serisi ve renkli çay saatleri için Chantal Vintage Açık Mavi Emaye Çaydanlık ise mutfakta vazgeçilmezleriniz arasında yer almaya hazır!

Pastel tonların huzurunu, yatak odalarına ve oturma odalarına taşımak isteyenler için Turquoise Assemblage ve Tribal One tablolar, Trevino Açık Turkuaz Yastık Kılıfı, Uma Yastık Kılıfı ve Tessa Nevresim hem kullanışlı hem de şık alternatifler oluyor.

Crate and Barrel’ın, sezonun tazeliğini yansıtan pastel renklerdeki ürünleri sizleri, Akasya, İstinyePark, Zorlu Center, Maçka Outlet, Akmerkez, Ankara Next Level mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.


Crate and Barrel:
Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 54 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.