(Bostik)’ten ÇEVRE DOSTU Sistem: BoscoPur GreenSeal Poliüretan

Bostik, çevre dostu ürünleriyle, su yalıtım sistemlerinde yeni nesil çözümler sunmaya devam ediyor. 2016 yılında portföyüne aldığı BoscoPur GreenSeal Poliüretan su yalıtım sistem ürünleri, uygulayıcılara ve projelere birçok avantaj sağlıyor.

BoscoPur GreenSeal, Çevre Dostu Poliüretan – EFP (Eco Friendly Polyurethane) teknolojisi ile üretilmiş, solvent içermeyen, kullanıma hazır, UV dayanımlı, yekpare bir Poliüretan su yalıtım sistemidir. BoscoPur GreenSeal’in uygulamalarda kazandırdığı en büyük avantajlardan bir tanesi, astarsız uygulama imkanı sağlamasıdır. Hem ek astar maliyetini ortadan kaldırır, hem de işçilik ve zamandan tasarruf eder. Beton, şap, bitüm, asfalt, metal, pvc, epdm vb. her türlü yüzeye direkt uygulanabilir. Yüksek elastikiyete (>%500) ve 1mm’ye kadar çatlak köprüleme özelliğine sahiptir.

Balkon, teras, ıslak hacimler gibi su yalıtım ihtiyacı olan tüm detaylarda, büyük projelerden, en küçük uygulamalara kadar tamir, tadilat işlerinde kullanılabilir.

 


Bostik:
Bostik, endüstriyel üretim, inşaat ve tüketici pazarlarında önde gelen küresel yapıştırıcı uzmanıdır. Bir asırdan fazla bir süredir, insanların günlük yaşamlarında karşılaştıkları güçlüklere daha akıllı ve uyumlu yenilikçi yapıştırıcı çözümleri geliştirmektedir. Beşikten mezara, evden ofise, Bostik akıllı yapıştırıcıları her yerde bulunabilir. Şirket, 1.6 Milyar Euro’luk cirosu ve 4.900 çalışanıyla 50’den fazla ülkede faaliyette bulunmaktadır.

Bostik Türkiye de yapı ve endüstri sektöründe sızdırmazlık, yapıştırıcı ve yapı kimyasalları alanlarında çok güçlü bir marka olmakla beraber çok geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Bostik’in, Hadımköy ve Çorlu’da birer üretim tesisi bulunuyor. www.bostik.com.tr