(AYT Home) ile DÜNYA MARKALARI mutfağınıza geliyor!

Mutfaklarda sadelik, şıklık ve işlevsellik arayanların adresi AYT Home, bünyesindeki dünyaca ünlü mutfak ve mutfak ürünleri markalarıyla ayrıcalıklı yaşam tarzını mutfaklara taşıyor. 

“Dünya markaları mutfağı” sloganı ile yola çıkan ve hem yapı profesyonellerinin ve mimarların hem de son kullanıcının vazgeçilmezi olan AYT Home, bir evin belki de en önemli köşesi olan mutfağı, her an yaşanılabilir kılmak için tüm seçkin dünya markalarını tek bir çatı altında topluyor.

V-Zug, işlevsellik ve zarafeti bir arada sunduğu fırın, buharlı fırın, mikrodalga fırınları ile İsviçre kalitesini mutfaklara taşıyor. Alman güvencesiyle sunulan Liebherr, A+++ enerji sınıfına dahil 800 litre kapasiteye kadar ulaşabilen geniş buzdolapları ile mutfaklara üstün teknolojiyi getiriyor. Steel-Cucine, ürün gamındaki profesyonel fırınlar ve set üstü ocaklar ile mutfaklara uzman bir dokunuş yapıyor. Dünya çapında pek çok ödüle sahip, son teknolojiyi ve fonksiyonelliği ürünlerinde buluşturan Rational mutfak, klasikten moderne tüm tarzlara uyum sağlıyor. Tarza göre tasarımlar sunan dünyaca ünlü mutfak markası SieMatic; pure, urban ve classic modelleri ile her eve uyum sağlıyor. Jura kahve makineleri ise, en lezzetli kahveleri ev ortamında yapabilme imkanı sunuyor.

“Çizgi üstü mutfak, çizgi üstü hizmet”

Dünya markalarını Levent’teki merkezinde yer alan yaklaşık 500 m2′lik teşhir alanında ziyaretçileri ile buluşturan AYT Home’da, mobilyadan kahve makinesine kadar eksiksiz bir mutfak yaratılabileceği gibi sadece ihtiyaç duyulan ürünler tekil olarak da edinilebilir.