(Crate and Barrel) ile AHŞAP ve BEYAZ uyumunu yaşam alanlarınıza taşıyın!

Crate and Barrel’da bu sezon beyazın yalın, temiz ve net görünümü, rustik ahşapla bütünleşerek evlerinize sade ve ferah bir görünüm kazandırıyor.

Yaşamın her alanına keyif ve mutluluk katan Crate and Barrel, sezonun trendlerini evlerinize taşımanız için ilham kaynağı oluyor. Crate and Barrel, bu sezonun öne çıkan ikilisi ahşap ve beyazı, dekorasyonda kullanmak için şık ve kullanışlı birçok alternatif sunuyor.

Ahşabın sıcaklığının, beyazın sadeliği ile tamamlandığı salonlar

Crate and Barrel, salonlar için uzun ve keyifli anlara eşlik edecek tasarımlar sunuyor. Cam ve ahşabın ustalıkla bireşimi olan Ainsworth Dolap zamansız tasarımıyla dikkat çekerken, Blake Gri Dolap ise yapımında kullanılan sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen tik ve hint kamışı ile yüzyıl ortasının esintilerini yaşam alanlarınıza taşıyor. Geçmişin izlerini taşıyan sandığın çağdaş bir yorumla hayat bulduğu Tucker Büfe, hem saklama hem de servis çözümlerini sunmasıyla kullanışlı bir tercih oluyor. Cantina İçki Dolabının şık tasarımı, eşsiz güzellikteki yeniden değerlendirilen tik ağacından elde edilmiş minimalist kapaklarında göze çarpıyor.

Doğallığı ufak dokunuşlarla salonlarınıza taşıyan Root Duvar Aynası ise dalgaların kıyıya vurduğu ağaç kütüklerinin kesilmesiyle oluşturulan yaklaşık 40 cm’lik çerçevesinde, doğanın sonsuz güzelliğini yansıtıyor.

Şık tasarımlarla salonlarınıza gelen ahşabın sıcaklığını, Crate and Barrel’ın kanepeleri tamamlıyor. Sıcak krem rengi döşemesi ve yumuşak dokusuyla Rochelle Koltuk ve Kanepe, zamansız çizgileri ve yumuşak oturma minderiyle konfor sağlarken, masif ahşap iskelete sahip Taraval 3 Kişilik Kanepe de yalın çizgisi ve iki renk kombinasyonuyla her odanın dekoruna uyum sağlıyor. 1,5 kişilik olmasıyla dikkat çeken Willow Twin Kanepe ise gündelik kır evi tarzına modern bir anlayışla yaklaşıyor.

Beyaz ve ahşabı birlikte kullanmak isteyenler için ise modern tasarımlı Pastis Yan Sehpa, şık bir alternatif oluyor. Üç boy seçeneği ile satışa sunulan seri, yuvarlak formu, istiridye beyazı yüzeyi ve sıcak ceviz ağacı ayakları ile göz dolduruyor.

Fark yaratan yemek odaları ve sofralar

Sezonun trendlerini, tasarımlarıyla farkını ortaya koyan ürünlerle yemek odalarına taşımak isteyenler için Crate and Barrel, Big Sur ve Dakota Koleksiyonlarını sunuyor. Çağdaş çizgilere sahip Big Sur yemek odası koleksiyonunun bir parçası olan 6 kişilik yemek masası, serinin adı gibi büyük, natürel ve hacimli olmasıyla dikkat çekiyor. Akmeşenin doğal sürecinde oluşmuş oyuk, yarık ve çizgilerin olduğu gibi bırakılması, natürel görünümlü masaya rustik bir güzellik katıyor. Soğuk iklimlerde yetişen ağaçlara özgü karmaşık ve dar çeperli damar yapısı, Big Sur serisinin ürünlerini farklı ve özgün kılıyor. Masayla mükemmel bir uyum sağlayan Big Sur Natürel Yemek Masası Bankı, büyük ve hacimli yapısını organik bir doku ile vurguluyor. Banka hayat veren masif akmeşenin doğal sürecinde oluşmuş oyuk, yarık ve çiziklerin olduğu gibi bırakıldığı ürün, 3 kişilik rahat bir oturma alanı sağlıyor.

Aynı tarzda farklı bir alternatif olan Dakota Yemek Masası, beyaz meşe ağacının muhteşem dokusunu en zengin haliyle yansıtıyor. Ahşabın, “tütsüleme” yöntemine verdiği doğal tepkiyle renklendirilen masa, boya kullanılmadığından tüm zengin renk geçişlerini ve dalgalanmaları gözler önüne seriyor. Yemek masası bankı da bulunan Dakota serisi, evlerinde ahşabın sıcaklığını sevenler için ideal bir seçenek oluyor.

Doğal ve sade sofralar için ise Crate and Barrel, Hint gül ağacından yapılmış neredeyse 1 metre uzunluğundaki Palisades Peynir Tahtası, zarif duruşu ve el yapımı püskül detayları ile sofralara klasik ancak samimi bir duruş kazandıran Beckett Keten Masa Örtüsü ve Runner, Portekiz’de bir zanaatkârın usta ellerinde şekillenen Marin Koleksiyonu ve sofralarınızı bu koleksiyon ile uyumlu şekilde tamamlayan Marin Beyaz 2 Katlı Servis Tabağını öneriyor.

Ahşap ve beyazın, yatak odalarına getirdiği ferahlık

Beyazın sadeliğini ahşabın sıcaklığıyla tamamlayan Crate and Barrel, kendine özgü tarzı ve butik kimliği ile yatak odaları için de farklı alternatifler sunuyor.

Klasik platform yatağın baştan yaratılarak yepyeni bir görünüme kavuşturulduğu Colette III King Yatak, açık rengiyle yatak odalarına ferahlık katıyor. Sade hatları, saten kabaralarla süslenerek şık detaylara kavuşturulan yatak başı, yumuşak keten kumaşı ve dolgulu yapısıyla konfor vaat ediyor. Yalın çizgilerle çalışılmış Dawson Natürel King Yatak, mango ağacının doğasına has damar yapısını ve budak izlerini, gri tonlarına yakın rengiyle yansıtıyor. Serinin 6 Çekmeceli Şifonyeri ise, kendiliğinden kapanma özelliğine sahip çekmece kızaklarıyla hayatı kolaylaştırıyor.

Linea II Queen Yatak ve Linea 3 Çekmeceli Şifonyer, sade ve temiz çizgileri ile yatak odanıza zarafet katıyor. Yatağın ve konsolun yüzeyinde, tik ağacının dokusu, rengi, çatlak ve budaklanmalarıyla doğal güzelliği sergileniyor. Yatak odalarınıza son dokunuş için ise Crate and Barrel’ın Mariella yatak koleksiyonu, zevkli bir seçim oluyor. Koleksiyonda klasik şal deseni, gri ve krem tonlarıyla modernize ediliyor.

Crate and Barrel ahşap ve beyazın uyumunu yaşam alanlarına taşımak isteyenleri; Akasya, İstinyePark, Zorlu Center, Maçka Outlet, Akmerkez, Ankara Next Level mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.


Crate and Barrel:
Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 54 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.