Büyük Alanların Drenaj Çözümü: (ACO) Qmax

ACO Qmax, otopark, dağıtım merkezi, karayolu ve havaalanı gibi büyük alan uygulamalarında kullanılan verimsiz geleneksel drenaj sistemlerine alternatif bir sistem. Yer altındaki boru tesisat işlerini azaltan Qmax, hidrolik basınca karşı gerekli drenaj kapasitesi sağlıyor.

ACO Qmax yüksek hidrolik kapasite sağlamak için tasarlanmış özel bir drenaj elemanı. Çok büyük alanlar içeren uygulamalarda yüksek kapasiteli drenaj sistemi talebini karşılamak için en uygun çözüm. Özgün tasarımı ve ekonomik kuruluma olanak vermesiyle etkili bir çözüm sağlayan ACO Qmax, orta yoğunluklu polietilenden (MPDE) imal edildi. Hafif ve son derece sağlam bir yapıya sahip olan sistemde, ekonomik drenaj çözümü sağlamak amacıyla kanallar birlikte ya da bağımsız olarak kullanılabiliyor.

Havaalanı ve otoparkların drenajında kullanılıyor

ACO Qmax yüksek yükler altında çalışma yeteneğine sahip ve kullanıldığı mekânlarda çok yüksek akış oranı sağlıyor. Otopark, dağıtım merkezi, karayolu ve havaalanı gibi büyük alan uygulamalarında kullanılan verimsiz geleneksel drenaj sistemlerine alternatif olarak Qmax, yer altındaki boru tesisat işlerini azaltarak hidrolik basınca karşı gerekli drenaj kapasitesi sağlıyor.

Ekonomik drenaj çözümü

Her boyut için CE işaretli ve BS EN 1433:2002 sertifikalı F900’e kadar yük sınıfını destekleyen ACO Qmax, benzersiz patentli tasarımıyla kurulum maliyetlerini en aza indiriyor. Konektörleri ve bitiş kapaklarını içeren geniş aksesuar yelpazesiyle basit ve kullanışlı, saha uygulamalarıyla eksiksiz bir ürün ailesi sunuyor. ACO QMax sistemi, 2006 yılında Birleşik Krallık’ta aldığı Kraliçe İnovasyon Ödülü’nün de dahil olduğu birçok ödüle değer görüldü.

Detaylı bilgi için: www.aco.com.tr