(Bostik) USTA EĞİTİMLERİ Devam Ediyor!

Temelden çatıya, içeriden dışarıya yapının tüm detaylarıyla ilgili üstün çözümler sunan Bostik, yapı kimyasallarında gelinen en son teknolojiyi ustalarla paylaşmaya devam ediyor.

Bostik, 25 Ocak’ta Adapazarı’nda düzenlediği seminerde seramik uygulama ustalarıyla bir araya geldi. Bostik Cera Best seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları konusunda hem teorik hem de uygulamalı bir eğitim semineri gerçekleştirdi.

Seminerde, Bostik’in sürekli geliştirdiği yeni nesil ürünler tanıtıldı. Bu ürünlerin daha hızlı, daha güçlü, daha ekonomik çözümler oluşturduğuna ve sahadaki uygulama avantajlarına dikkat çekildi.

Bostik Cera Best ürünleri uygulama teknikleri, uygulama alanları ve sistem çözümünün önemi anlatıldı. Ustaların uygulamalarda karşılaştıkları sorunlara, doğru bilinen yanlışlara uygun ürün ve çözüm önerileri sunuldu.

gkdk3333

Ustalara uygulamalı eğitim sertifikaları verildi

Ürünlerin doğru uygulama şekillerinin, özelliklerinin, kullanım amaçlarının, farklılıklarının ve sistem kavramının öğretildiği eğitimin sonunda, ustalara sertifikaları verildi. Etkinlik, katılımcıların sorularına uzmanların cevap verdiği serbest bölümün ardından akşam yemeğiyle sona erdi.

gkdk3337


Bostik:
Bostik, endüstriyel üretim, inşaat ve tüketici pazarlarında önde gelen küresel yapıştırıcı uzmanıdır. Bir asırdan fazla bir süredir, insanların günlük yaşamlarında karşılaştıkları güçlüklere daha akıllı ve uyumlu yenilikçi yapıştırıcı çözümleri geliştirmektedir. Beşikten mezara, evden ofise, Bostik akıllı yapıştırıcıları her yerde bulunabilir. Şirket, 1.6 Milyar Euro’luk cirosu ve 4.900 çalışanıyla 50’den fazla ülkede faaliyette bulunmaktadır.

Bostik Türkiye de; yapı ve endüstri sektöründe sızdırmazlık, yapıştırıcı ve yapı kimyasalları alanlarında çok güçlü bir marka olmakla beraber çok geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Bostik’in, Hadımköy ve Çorlu’da birer üretim tesisi bulunuyor. Ayrıntılı bilgi için : www.bostik.com.tr