(Kastamonu Entegre)’den REFLECTION serisi…

Yenilikçi ürünleri ile trendleri belirleyen Kastamonu Entegre’nin, 5 farklı yüzey ve zengin renk seçeneklerinden oluşan Reflection serisi, yaşam alanlarına doğallık, kalite ve sıra dışı bir estetik kazandırıyor.

Kastamonu Entegre, mobilya sektörüne dekor, yüzey deseni, ürün ve renk çeşidiyle destek verirken, tüm paydaşlarının beklentilerini karşılayan, kaliteli, yenilikçi, çevre dostu ürünleri ile ön plana çıkıyor. Mobilya sektörüne yönelik melamin kaplı ürünler için geliştirilen Reflection serisi, yalın, kullanışlı, estetik, kaliteli tasarımları ve renkleriyle yaşam alanlarına tarz katıyor.

Ahşabın dokusundan vazgeçmeyenler için sunulan Veneer serisi ile doğanın yansıması ruha yansırken, Stone ile yaşam alanları güçlü bir tarz kazanıyor. Canlı renkleri sevenlerin vazgeçemeyeceği Paint serisi yaşam alanlarına renk katarken, farklı doku seçenekleri ile mekanlarını farklılaştırmak isteyenler için tasarlanan Geometric ve Golf serileri, aynı zamanda sıra dışı bir görünüm sağlıyor.

Ortaya koydukları inovatif yaklaşımlarla ürün gamını zenginleştirmeye devam ettiklerini vurgulayan Kastamonu Entegre Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Naci Güngör, “Dünya markası olma hedefi ile çıktığımız yolda, ‘yenilikçi ve güvenilir’ mottomuz doğrultusunda mobilya sektörüne yönelik ürünler geliştirmeye ve beğeniye sunmaya devam ediyoruz” dedi.


Kastamonu Entegre:
1937 yılında temelleri atılan Hayat Holding çatısı altında 1969 yılında kurulan Kastamonu Entegre, ilk tesisi olan Yonga Levha Fabrikası ile 1971 yılında Kastamonu’da üretime başladı. 2015 yılı itibariyle yıllık 2.4 milyon m³ MDF, 2.6 milyon m³ yonga levha, 70 milyon m² laminat parke, 19.5 milyon adet kapı paneli ile toplamda 5 milyon m³ ahşap levha üretim kapasitesine sahiptir. 2015 yılında 350 milyon euro yurtdışı faaliyetlerinden kaynaklı olmak üzere 1 milyar euro konsolide ciro gerçekleştiren Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, Türkiye’de sektör liderliğinin yanı sıra Avrupa’da 4’üncü sırada, dünyada ise 7’inci sırada yer almaktadır. Kastamonu Entegre’nin yurt içinde Gebze, Kastamonu, Balıkesir, Samsun, Tarsus ve Adana’da, yurt dışında ise; Romanya, Bulgaristan, Rusya ve Bosna Hersek’te olmak üzere toplam 11 farklı lokasyonda 16 ayrı üretim tesisi bulunmaktadır. Toplam 93 ülkeye ihracat gerçekleştiren Kastamonu Entegre, 5 bin 500 kişiye istihdam sağlamaktadır. Kastamonu Entegre, ISO 9001 Kalite, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 50001 Enerji Yönetimi, ISO 14000 Çevre Yönetimi Sistemi, FSC (Sürdürülebilir Orman Yönetimi) kalite sistemleri ile Medepan markalı MDF ürünleri için TSE E0 Belgesi ve dünyanın önemli sertifikalandırma kuruluşlarından WKI tarafından verilen CARB Phase2 (California Air Resources Board) ile TURQUALITY® Belgesi’ne sahiptir. Kastamonu Entegre, TSE ve Avrupa Normları’na (EN) uygun üretim yapmaktadır.

Detaylı bilgi için: www.keas.com.tr