BAHÇEŞEHİR MEDICAL PARK’ta (Addo Furniture) imzası…

Yenilikçi ve dinamik çizgisiyle ofis tasarımı ve hastane mobilyaları alanında hızlı bir büyüme gösteren Addo Furniture, Bahçeşehir’de yükselen Medical Park Hastanesi’nde ortak alanlardan odalara kadar tüm bölümlerde özel çözümler geliştirdi. FOM Group Architects tarafından tasarımları gerçekleştirilen projede yatak başı ünitelerinden ahşap mobilyalara, akustik sistemlerden kesonlara kadar hareketli ve sabit birçok noktada Addo Furniture kalitesi tercih edildi.

Tasarımın gücünü yansıtarak özgün ve modern koleksiyonlar geliştiren Addo Furniture, ofis tasarımı uzmanlığına paralel olarak büyük montanlı projelerde de güçlü adımlarla ilerliyor. Bahçeşehir’de 55.000 metrekare alan üzerine kurulan 220 yataklı Medical Park’ta proje ihtiyacına göre farklı çözümler geliştiren Addo Furniture, ahşap kaplamalar, masalar, dolaplar, TV üniteleri, yatak başı üniteleri, kesonlar, numara gösterim panoları, kürsüler ve akustik düzenleyici panellerde özgün tasarımlara imzasını attı. Projede solid surface, lake, laminant ve ahşap yüzeyler birbirleriyle uyumlu olarak mükemmel işçilikle buluştu. Yatak başı ünitelerinde teknolojik ve fonksiyonel düzenlemeler yapılırken, konferans salonlarında ses optimizasyonu akustik paneller ile sağlandı.Bahçeşehir Medical Park

Proje kimliğine özel tasarım çizgisi ile gelişmiş üretim altyapısı

Addo Furniture, sterilizasyondan boyuta, ergonomiden kullanım kolaylığına kadar birçok noktada farklılıklar içeren ve özel uzmanlık gerektiren hastane mobilyası üretiminde işlevsel ve estetik çözümleriyle projelere değer katıyor. Uzun yıllar kullanıma uygun ve işlevsel özel çözümler geliştiren marka, proje kimliğine özel tasarım ve üretim altyapısı ile Türkiye’nin önde gelen hastanelerinin tercihi oluyor.

Estetik ve fonksiyonelliği buluşturan tasarımlar

Global pazarda güçlü varlık gösterme hedefi doğrultusunda Almanya, İrlanda, Rusya, İsviçre, Avusturya, Libya, Azerbaycan, Türkmenistan gibi birçok ülkeye ihracat gerçekleştiren Addo Furniture, özel projelerden küçük ofislere kadar tüm alanlarda estetik ve fonksiyonelliği buluşturarak tasarımın gücünü yansıtıyor. 5000 m2 alanda üretim yapan ve İstanbul Basın Ekspres’te tasarım vizyonunu ve özgün tarzını yansıttığı 1000 m2 yeni showroom’unda hizmet veren marka, sürdürülebilir kalite ilkesi ile Eczacıbaşı, Erdemir, Kardemir, Borusan gibi dev firmaların ofis tasarımlarını gerçekleştiriyor. Sezgin Aksu & Silvia Suardi ve Erhan Bektaş gibi başarılı tasarımcılarla işbirlikleri gerçekleştiren Addo Furniture, sektöre damgasını vuran Sezgin Aksu tasarımı ‘Bridge’ koleksiyonunun ardından yeni koleksiyonları ve özel projeleri ile gücünü artırıyor.

Detaylı bilgi için http://addofurniture.com/