(GROHE), “En İyinin İyisi İkonik Ödülleri”nde DÖRT ÖDÜL aldı!

GROHE, doğrudan musluktan filtrelenmiş ve sodalı su sunan yenilikçi su sistemi GROHE Blue® Home ile EN İYİNİN İYİSİ İkonik Ödülü’ne layık görüldü. Alman Tasarım Konseyi tarafından en yenilikçi ürünleri ödüllendirmek amacıyla düzenlenen organizasyonda bu yıl bugüne kadar kaydedilen en yüksek sayıdaki katılımcı ile son derece yoğun bir rekabete sahne oldu. GROHE toplam dört ödül kazandı.

GROHE Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Michael Seum, “GROHE Blue® Home için EN İYİNİN İYİSİ İkonik Ödülü: İç Mekanda İnovasyon ödülünü kabul etmekten büyük bir gurur duyuyorum. Bu ürün tüketicilere evlerinde su sağlama biçimini tam anlamıyla değiştiriyor.Kolaylıkla monte edilebilen ürün, tüketicinin yüksek kaliteli içme ve sodalı suyu doğrudan musluktan temin edebilmesini kolaylaştırıyor. Aynı zamanda, şişe su tüketimini düşürerek atıkların azaltılmasına ve çevrenin korunmasına da yardımcı oluyor. Sektörde büyük saygı gören İkonik Ödüller’in uzman jüri heyetinin GROHE Blue® Home’u EN İYİNİN İYİSİ olarak seçmesinden onur duyuyoruz” dedi.

Modern evler için yenilikçi ve sürdürülebilir bir çözüm

GROHE Blue® Home, modern evin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan bir su sistemi. Sistem, soğutulmuş içme suyu, orta sodalı ve sodalı suyu doğrudan musluktan sunmak üzere batarya, soğutucu ve entegre filtre ile soda karıştırıcıyı bir araya getiriyor. İnce tasarımı sayesinde, dar alanlara da sığdırılabiliyor. Premium şişe suya kıyasla, GROHE Blue® Home içme suyu maliyetlerini yüzde 60’a kadar azaltırken toplam karbon salınımları da yine şişe suya kıyasla yaklaşık yüzde 80 düşürülüyor.

1486626945_ikonik_odulleri

GROHE’nin İç Mekanda İnovasyon – Banyo ve Sağlık kategorilerinde İkonik Ödül kazandığı ürünleri de şöyle:

  • Sensia Arena – Klozet Sistemi: Yeni nesil klozet sistemleri en üst düzeyde ferahlık sağlarken kişisel hijyen konusundaki tüm ihtiyaçları karşılıyor.
  • AquaSymphony – Işık ve Ses Özellikli Çok Akışlı Duş Başlığı: Muhtemelen dünyanın en lüks duşu olan Aqua Symphony, su ile oynayarak akıcı harmoniler yaratan çok yönlü bir kişisel SPA. Her gün kişisel lüks için en son SPA teknolojileri ile dijital inovasyonların bileşimini içinde barındırıyor.
  • SmartControl – Duş SistemiYenilikçi GROHE Smart Control teknolojisi, tercih edilen duş akışını seçme ve akışı tam istenen şekilde ayarlama imkanı sunuyor. Kullanımı ise, çocuklar da dahil tüm aile için sade ve kolay.