(Bosch Termoteknik), 3. İÇ TESİSAT BULUŞMASINDA uzmanlarla bir araya geldi…

Bosch Termoteknik; Başkentgaz, Andosiad ve Gastechnics Dergisi işbirliğiyle düzenlenen 3. İç Tesisat Buluşması’nda Ankara’da faaliyet gösteren sertifikalı tesisat firmalarındaki uzmanlarla bir araya geldi. Organizasyonda Bosch, geniş ürün gamı ve hizmetleri hakkında uzmanlara detaylı bilgiler verdi.

Isıtma soğutma sektörünün önde gelen şirketlerinden Bosch Termoteknik, sektörü destekleyici aktivitelerine devam ediyor. Bu kapsamda Başkentgaz, Andosiad ve Gastechnics Dergisi işbirliğiyle düzenlenen 3. İç Tesisat Buluşması’nda, Ankara’da faaliyet gösteren sertifikalı tesisat firmalarının uzmanlarıyla bir araya geldi.

1486566930_ic_tesisat_bulusmasi_4Bosch Termoteknik; Bireysel Isıtma Sistemlerinde Yeni Trendler, Isı Pompaları ve Bağlanabilirlik konulu bir sunum yaparak katılımcıları gelecek trendler hakkında bilgilendirdi. 3. İç Tesisat Buluşmasına standıyla da katılan Bosch, iş ortaklarına özel uygulaması olan Partner Program ve Bosch Akademi eğitim aktiviteleri hakkındaki gelişmeleri katılımcılarla paylaştı. Toplantıda Başkentgaz ve ANDOSİAD, 2016 yılı faaliyetleri ve 2017 yılı hedeflerine ilişkin bilgiler verdi. Yaklaşık 300 katılımcının yer aldığı organizasyonda Başkentgaz, ANDOSİAD ve Gastechnics tarafından Bosch’a ve diğer destekleyen kuruluşlara teşekkür plaketi takdim edildi.1486566914_ic_tesisat_bulusmasi_2


Bosch Termoteknik:
Bosch Termoteknik, enerji verimli ısıtma sistemleri ile sıcak su çözümlerinde Avrupa’nın lider tedarikçisidir. 2015 yılında yaklaşık 13.400 çalışan ile 3,3 milyar avroluk (Yüzde 68’i Almanya dışında) ciro gerçekleştirmiştir. Bosch Termoteknik, birçok güçlü uluslararası ve yerel markaya sahip olup; Avrupa, Amerika ve Asya ülkelerinde çeşitlendirilmiş ürün gamıyla üretim yapmaktadır.

Bosch Grubu:
Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve servis tedarikçilerinden biridir. Dünya genelinde yaklaşık 390.000 çalışana sahiptir (31 Aralık 2016 itibarıyla). Şirket ön rakamlarına göre, 2016 yılında 73,1 milyar Avro’luk bir satış gerçekleştirdi. Faaliyetleri dört sektöre ayrılmaktadır: Mobilite Çözümleri, Sanayi Teknolojileri, Dayanıklı Tüketim Malları ve Enerji ve Bina Teknolojileri. Dünyanın önde gelen IoT şirketi olarak Bosch; akıllı evler, akıllı şehirler, ağa bağlı mobilite ve endüstri için yenilikçi çözümler sunmaktadır. Şirket; sensör teknolojisi, yazılım ve hizmet alanlarındaki tecrübesi ve kendi IoT bulutunu kullanarak müşterilerine; ağa bağlı, farklı alanları bir arada bulunduran ve tek bir kaynaktan elde edilen çözümler sunabiliyor. Bosch Grubu’nun stratejik amacı; inovatif ve heyecan uyandıran ürün ve hizmetleriyle ağa bağlı bir yaşam ve yaşam kalitesini dünya genelinde geliştiren yaratıcı çözümler sunmak. Kısacası Bosch, “Yaşam için Teknoloji” sunuyor.