(ODE Yalıtım) 2017 SATIŞ EĞİTİM TOPLANTISI’nı Çorlu Fabrikasında Düzenledi…

Yalıtım sektörünün önde gelen şirketlerinden ODE, üç gün süren 2017 Satış Eğitim Toplantısı’nı Çorlu fabrikasında düzenledi. Toplantının ikinci gününde “Global Marka O-la-ca-ğız” başlıklı bir sunum yapan ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, ODE’nin önce bölgesel güç sonra global marka olma vizyonunu ve bu vizyona ulaşmada atılacak adımları paylaştı. Geçtiğimiz günlerde düzenlediği farklı toplantılarla, global marka olma yolunda 2020 hedeflerini bayi ve tedarikçileri ile de paylaşan ODE’nin çalışanları için düzenlediği eğitim programı kapsamında,  yalıtım sektörü ve satıştaki son trendler de her yönüyle ele alındı.  

Yalıtımda dünya markası olma vizyonu doğrultusunda her alandaki yatırımlarına ara vermeden devam eden ODE Yalıtım, çalışanlarına yönelik düzenlediği 2017 Satış Eğitimi Toplantısı’nı Çorlu fabrikasında gerçekleştirdi. ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, toplantının ikinci gününde “Global Marka O-la-ca-ğız” başlıklı bir sunum yaptı. ODE’nin bölgesel güç ve global marka olma hedeflerini anlatan Turan, çalışanlarına bu süreçte yapılacakları anlattı. Kariyerinden örneklerle genç çalışanlarına daha iyi satış yapabilmeleri konusunda tavsiyeler veren Turan, başarılı satışçıların iletişim becerilerini sürekli geliştiren, ısrarcı ve takipçi kişiler olması gerektiğinin altını çizdi.

Bir şirketin en önemli potansiyelinin insan kaynağı olduğunu ifade eden ODE Yalıtım Genel Müdürü Ali Türker: “Sektörde ilkleri gerçekleştiren bir marka olarak, başarımızın ana mimarlarının başında çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve paydaşlarımız geliyor. Bu kapsamda Kasım ayında bayilerimizle ortak projemiz olan “Bayi Rekabet Gücü” toplantısında bayilerimizle buluştuk. Ardından Aralık ayında tedarikçilerimizle de hedeflerimizi ve vizyonumuzu paylaştığımız verimli bir toplantı organize ettik. Son olarak çalışanlarımıza yönelik yaptığımız 3 günlük eğitimde markamızın gücünü pekiştirmek için satış, strateji ve pazarlamanın önemini vurguladık. Önümüzdeki dönemde çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza yönelik birçok faaliyeti hayata geçirmeyi planlıyoruz.” dedi.

ODE İstanbul ekibi satışın sırlarını anlattı

Eğitim programı kapsamında ODE Yalıtım Strateji Ve İş Geliştirme Direktörü Serdar Özşar, Mali İşler Grup Takım Lideri Fatih Aras, Operasyon Takım Lideri Zeynep Tutkun ve Teknik Pazarlama Uzmanı Bengül Böke birer sunum yaparak, yalıtım sektörü, satış ve pazarlama alanlarında son gelişmeleri paylaştılar.