(Vivense), Anadolu Yakası’nın ilk showroom’unu KARTAL’da açtı!

Vivense, “Dokunmak Serbest” sloganıyla açtığı yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Vivense, Anadolu Yakası’nın ilk showroom’unu Kartal’da açtı. Vivense, yeni perakende noktasında da ücretsiz sunacağı iç mimari hizmetle tüketicilerine kolaylıklar getirmeyi sürdürecek.

Vivense, seçilmiş mobilyaları üreticiden doğrudan tüketicilere ulaştırmak amacıyla 2013 yılında kuruldu. Bugüne kadar 25 binin üzerinde eve ürünlerini teslim etti. Müşterilerine daha yakın olmak için İstanbul’da açtığı showroom’larına bir yenisini ekledi ve Kartal’da showroom açtı.

Vivense, 300 m² alana sahip yeni Kartal Showroom’unda benzersiz bir hizmet sunuyor. Tüm ürün grubundaki en yeni tasarımlarını mağazada sergiliyor. Görmeden almak istemeyenler için, müşteriye doğrudan ulaşmayı hedefleyen Vivense, Anadolu Yakası’ndaki ikinci showroomunu ise 5 Şubat tarihinde Kozyatağı’nda açıyor.

Özgün stiliyle kendini sürekli yenileyen Vivense, alışılmışın dışında bir konsept yaratarak mobilyalara renk ve ruh verirken dekorasyon modasına damgasını vuruyor. Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat ve büyük mobilyalarda profesyonel ekipleri ile kurulum yapan Vivense, tüm ürünlerine 2 yıl garanti sunuyor. Dekorasyon dünyasına tasarımlarıyla yön veren Vivense, Kartal Showroom’da bambaşka bir yüzüyle farklılığı yakalamak isteyen müşterilerini bekliyor.

Detaylı bilgi için: www.vivense.com