(Doğtaş)’tan, Victoria Chester SALON Takımı!

Mobilyasını yenilemeyi düşünen ve evine yeni bir soluk aldırmak isteyenlere Doğtaş’tan şık, göz alıcı ve rahatlığın ön planda olduğu Victoria Chester Salon Takımı iyi bir alternatif oluşturuyor.

Modern İngiliz vintage uyarlamasıyla Victoria Chester Salon Takımı, yaşam alanlarında kalite ve yüksek konforu ön planda tutanlar için vazgeçilmez bir seçenek olarak tasarlandı. Zengin dekoratif kırlent uygulaması, kayın ağaçtan ahşap baza ve ayaklarıyla Victoria Chester, şıklığı ve konforu bir araya getiriyor.

Türkiye’nin en beğenilen mobilya markası Doğtaş’tan, modern tasarımıyla göz dolduran yeni salon takımı Victoria Chester, Doğtaş mağazalarında yerini aldı. Birbirinden farklı kumaş ve renk alternatifleri ve şık tasarımıyla evlerde samimi bir hava yaratacak Victoria Chester, konfor ve şıklığı bir arada sağlıyor.

Tek başına olduğu kadar başka trendlerle kombinlendiğinde de dikkatleri üzerine çeken Chester, Doğtaş’ın portföyünde bulunan yemek odası ve TV üniteleri ile tarza göre de kombinlenerek modern bir dekorasyon alternatifi yaratıyor. Evinde şöminesi olanlar için de romantik bir ortama olanak veren Chester, özellikle bordo rengiyle de sıcacık bir ev ortamı sunuyor.