(Nef), Türkiye’nin EN GÖZDE caddesinde satış ofisi açtı!

Artık ev alışverişi için de tüketicilerin tercihi, dünyaca ünlü markaların yer aldığı Bağdat Caddesi oluyor. Nef, Bağdat Caddesi’nin en işlek noktasında açtığı satış ofisinde, dünyaca ünlü mimar ve tasarımcıların imzasını taşıyan ödüllü projelerini ocak ayı boyunca ek avantajlarla satışa sundu.

Gayrimenkul sektörüne getirdiği yeni konseptlerle adından sıkça söz ettiren Nef, ev alışverişini Bağdat Caddesi’ne taşıdı. ‘Cadde’de ev alışverişi’ konsepti ile Bağdat Caddesi’nin en işlek noktasında açılan satış ofisinde Nef’in dünyaca ünlü mimar ve tasarımcıların imzasını taşıyan projeleri tüketiciler ile buluşacak. Nef Bodrum dahil olmak üzere satışı devam eden tüm projelerin sunulduğu Nef Cadde’de, şirketin yakın gelecekte Avrupa, Amerika ve Türkiye’de hayata geçireceği projeler de tanıtılacak. Nef Bağdat Caddesi satış ofisinde, ocak ayı boyunca açılışa özel avantajlar sunulacak.

Sektörün en beğenilen şirketi

Gayrimenkul sektörüne kazandırdığı yenilikler, tasarım odaklı çalışama anlayışı ve inovasyonlarıyla öncü olan Nef, geçtiğimiz iki yılda olduğu gibi 2016’da da Türkiye’nin en hızlı ve en çok konut satan şirketi unvanını korudu. Geçtiğimiz yıl pek çok ulusal ve uluslararası ödülle başarısını taçlandıran Nef, en prestijli ekonomi dergilerinden birinin yaptığı araştırmada “Türkiye’nin En Beğenilen İnşaat / Gayrimenkul Şirketi” seçildi.

2017 içinde Güneşli ve Kandilli’de gerçekleşecek 2 yeni proje için yaklaşık 1,4 Milyar TL’lik yatırım yapmayı planlayan Nef, yatırımlarıyla sektördeki liderliğini korumayı ve pazar payını daha da artırmayı hedefliyor.

Yıl içerisinde İstanbul’da yeni projeler geliştirmeye devam ederken, Bodrum, İzmir, Ankara, Bursa gibi illerde planlanan projelerin detaylarını da netleştirecek olan Nef, uluslararası markalaşmaya yatırımlarına da devam edecek.


Nef
Nef, Timur Holding’in bünyesi altında yer alan bir gayrimenkul markasıdır. 2010 yılından bu yana en küçük alanları değerlendirerek yaşama katan ve insanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlamayı amaçlayan Nef, bu hedefle çıktığı yolda kısa sürede büyük işlere imza attı. Türkiye’de ve dünyada 6 ülkedeki büyük metropollerde sektörel ihtiyaçları analiz etmek için uzman kişi ve kurumlarla çeşitli anketler ve araştırmalar yapan Nef, hedef kitlenin beklentilerine en uygun şekilde tasarımı odak noktası haline getirerek çalışmakta ve gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk kazandırmak için satıştan pazarlamaya bütün katma değer zincirini yeniden tasarlamaktadır. Dünyanın en iyi 10 mimarlık firmasından 4’ü ile aynı anda çalışan dünyanın sayılı gayrimenkul firmasından biri olan Nef, projelerinde iç mekan ve dış cephenin yanı sıra elektrik anahtarlarından kapı kollarına kadar en ince ayrıntılarda bile tasarımı ön planda tutmakta ve dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışmaktadır.