(Saray Alüminyum) ürünleri Almanya’da sergilendi!

Yapı ve inşaat sektörünün önemli oyuncularından Saray Alüminyum, sektörün dikkat çeken organizasyonlarından BAU 2017 Yapı ve İnşaat Fuarı’ndaki yerini aldı. 16-21 Ocak tarihleri arasında, Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen fuarda, Saray Alüminyum, İspanya’dan Güney Afrika’ya 55 ülkeye ihraç ettiği zengin ürün portföyünü sergiledi.

Geliştirdiği yenilikçi ve öncü iç ve dış cephe çözümleriyle, 1980 yılından bugüne inşaat sektörüne hizmet veren Saray Alüminyum, yeni teknolojilerin takibi ve yeni ürünlerin sektörle buluşturulması misyonuyla, yurt içi ve yurt dışı yapı ve inşaat fuarlarını yakından takip ediyor. Saray Alüminyum, 16-21 Ocak 2017 tarihleri arasında, Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen ve sektörün dünyadaki tüm ilgilerinin yenilikleri takip etmek için ziyaret ettiği BAU Yapı ve İnşaat Fuarı’nda da yerini aldı.

Saray Alüminyum fuarda, kompozit panelden alüminyum kapı pencere sistemlerine varan zengin ürün portföyünü sergiledi. Türkiye’de üretimi ilk kez Saray Alüminyum tarafından gerçekleştirilen ve ihraç edilen A2 Yangın Sınıfı alüminyum kompozit paneller, B1 ve NANO (kendiliğinden temizlenen/antigraffiti) yüzey kalitesine sahip alüminyum kompozit paneller gibi sektör için oldukça önemli malzemeler Saray Alüminyum standında yer aldı. Ayrıca, çeşitli şekil ve büyüklükteki profillerin yanı sıra, üretimin yaklaşık yüzde 99’unun ihraç edildiği PVC Kapı, Pencere Sistemleri, Alüminyum Sürme Kapı Sistemleri, Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri, Çatı, Işıklık Sistemleri, Sabit, Kayar ve Katlanır Güneş Kırıcı Sistemleri, Saray Cotta, Cephe Kaplama Sistemi ve daha pek çok inovatif Saray Alüminyum ürünü de sektörle buluştu.

bau_fuari_saray_aluminyum-1

Saray Alüminyum Yönetim Kurulu Üyesi Murat Saraylı, “Ülkenin önemli bir ithalat kalemi olan A2 Yanmazlık Sınıfı Kompozit paneliyerli üretimle tersine çevirdik ve üretimimizin %50’sini yurtdışına ihraç ediyoruz. BAU 2017 Yapı ve İnşaat Fuarı’nda da, İspanya’dan Güney Afrika’ya 55 ülkeye ihraç ettiğimiz ürünlerimizi sergiledik. Yeni teknolojilerin takibi ve yeni ürünlerin sektörle buluşturulması misyonumuzla, yapı ve inşaat fuarlarına katılımı sektörümüzün gelişimi için oldukça önemli buluyor ve fuarları yakından takip ediyoruz. Yurt içi ve yurt dışındaki sektörümüzle alakalı hemen hemen tüm fuarlara katılım gösteriyor, Saray ürünlerini sergiliyor ve ilgilileriyle bir araya getiriyoruz. Sektördeki yeniliklerin nabzının tutulduğu bu fuarlarda, standımıza ve ürünlerimize gösterilen yoğun ilgi bizi oldukça memnun ediyor.” dedi.


Saray Grup:
1980’den bu yana geliştirdiği yenilikçi ve öncü inşaat iç ve dış cephe çözümleriyle geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde büyük rol oynayan Saray Grup, Greenist ile bu anlayışını artık konut projelerine de taşıyor. Alüminyum sektöründe 1980’den bu yana faaliyet gösteren SARAY, Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden biri olarak sayısız kez ihracat ödülü kazandı. |www.saray.com