(BOCCHI)’den özgün tasarımlar, yeni teknolojiler…

Tasarımları, kalitesi ve fonksiyonel yaklaşımları ile banyolarda İtalyan tarzını en iyi şekilde yansıtan Bocchi, geliştirdiği teknolojiler ile banyolarda temizliği daha kolay hale getirirken maksimum düzeyde de hijyen sağlıyor.

Bocchi; kirlenmelere ve mikrop oluşumlarına karşı yepyeni bir teknoloji sunuyor. Türkiye’de bir ilk olan sıfır pürüz teknolojisi, sırlı porselenlerin kir ile temas eden yüzeylerindeki lekeleri ve kireçlenmeleri en aza indiriyor. Clean Plus+ teknolojisi, lavabo ve klozetlerin ilk günkü parlak görüntüsünü çok daha uzun süre muhafaza ediyor. Bu sayede hidrofobik hale gelen yüzey lekelenmeleri, kirlerin yapışmasını ve kireçlenmeyi engelliyor.

Bocchi, küresel ısınmanın beraberinde getirdiği kullanılabilir su kaynaklarının azalması sorunuyla mücadeleye katkı sağlamak için “Çevre Dostu Klozet”i ile de 4 kişilik bir ailenin yılda tam 30.000 litreden fazla su tasarruf etmesine katkıda bulunuyor. Bocchi Jet Flush klozet teknolojisi ise standart klozetlerdeki sağlığa zararlı organizmalar üremesine ve kir birikmesine neden olan kanalı ortadan kaldırdığı için bakteri ve mikropların saklanıp gizlenebilecekleri alanları tamamen yok ediyor.

Evler ve genel kullanım alanlarındaki seramik sağlık gereçlerine uygulanan bu teknolojiler ile Bocchi, hem daha şık ve temiz hem de daha sağlıklı banyolar sunuyor.


Bocchi:
Köklü bir İtalyan firması olan Bocchi, 67 yıllık deneyimi ile banyo ürünleri sektörünün öncü kuruluşlarındandır. Kuruluş yılı olan 1950’den günümüze, aynı bakış açısı ile yaratıcı, yenilikçi ve insana değer veren bir kuruluş olan Bocchi ürün gamında yer alan, seramik banyo ürünleri, banyo mobilyaları ve banyo aksesuarları, banyo armatürleri, küvet ve duş kabinleri, gömme rezervuar sistemleri ve Care&Comfort adını verdiği yaşlı ve bedensel engelli kullanıcılara uygun olarak tasarlanmış özel ürün grupları ile Türkiye, İtalya, Amerika, İngiltere ve Rusya ofisleri aracılığıyla dünya genelinde geniş bir kullanıcı ağına hitap etmektedir.