Retro ve modern bir arada: Serie R. Classic ve Serie 1930

Yaşam konforu alanında uzman marka Berker by Hager, nostaljik çevirmeli anahtarları Serie R. Classic ve Serie 1930 ile yeniden yorumluyor.

Güçlü tasarım yönüyle yaşam alanlarını konfor ve şıklık ile buluşturan Berker by Hager, nostaljik çevirmeli anahtarları teknoloji ile birleştiriyor. Klasik tarzda dekore edilen alanlara tam uyum sağlayan Serie R. Classic ve Serie 1930, nostaljik detayları sevenlerin tercihi oluyor.

Geçmişin izlerini yansıtan ve birçok tasarım ödülü sahibi olan Serie R. Classic ve Serie 1930, ayrıca günümüzün teknolojisi KNX sistemi ile de uyumlu çalışarak, evin tüm kontrollerinin tek bir tuşla yönetilmesine imkan sağlıyor. Önceden tanımlanan senaryolar sayesinde tek dokunuşla panjur, ses sistemi, aydınlatma gibi birçok kontrol aynı anda yönetilebiliyor.

Modern yaşam alanlarına nostaljik detaylar: Serie R. Classic

Günümüzün gerekliliği olan teknolojiyi göz ardı etmeden nostaljiyi yeniden yorumlayan Serie R. Classic yaşam alanlarına klasik bir detay eklemek isteyenler için ideal… Berker by Hager’in German Design, IF, Reddot, Good Design gibi birçok ödüle sahip serisi Serie R. Classic, nostaljik dekorasyonun en özel parçası olmaya aday… Paslanmaz çelik, alüminyum, cam ve bakalit seçenekleri bulunan Serie R. Classic, siyah ve beyaz renklerde tasarlanabiliyor.

1930’ların klasik şıklığı ve bugünün teknolojisinin mükemmel birlikteliği: Serie 1930

Berker by Hager’in güçlü tasarım yönünü yansıtan Serie 1930’da porselen ve bakalitle buluşan klasik şıklık, aynı zamanda teknoloji ile bütünleşiyor. Serinin porselen tasarımı olan Serie 1930 Porselen Rosenthal, Almanya’nın en köklü porselen markası Rosenthal işbirliği ile geliştiriliyor. Klasik çevirmeli anahtarı üstün teknoloji ile birleştiren Serie 1930, özellikle eski mimari yapıyı bozmadan gerçekleştirilen restorasyon çalışmalarında tercih ediliyor. Serinin Design Preis, Design Plus ve Good Design gibi birçok ödülü bulunuyor.

Detaylı bilgi için www.hager.com.tr


Berker byHager
Faaliyette bulunduğu ülkelerde sektör lideri olarak  binalarda enerji yönetimi ve yaşam konforu alanında entegre çözümler sunan Berker, Hager Grubu’na katılması ile birlikte 11.650 çalışanıyla sektörünün en büyük firmaları arasında yer almaktadır. Konforlu ve kişiye özgü tasarımlarıyla yenilikçi mekanlar üreten Hager’in ürün gamında teknolojiyle şıklığı harmanlayan anahtar ve priz sistemlerinden akıllı ev otomasyonlarına, cihaz ve otomobil anahtarlarından endüstriyel çözümlere kadar enerji yönetimine dair tüm sistemler bulunuyor. Geleneksel ve güçlü Alman teknolojisine sahip Hager, çeşitli ürünleriyle kazandığı IF Design AwardChina, IF Product Design Award, Good Design, Design Plus, ReddotAward, Materialica Design Award, Designpreis, Plus X Award gibi birçok ödülle başarısını tescilliyor.