YANGINA DAYANIKLI Kapılar (Door Fair Turkey)’de Sergilenecek!

Türkiye’nin yanı sıra sektöründe Dünya’daki tek fuar olma özelliğini kazanan 11. Uluslararası Ahşap, Çelik, Endüstriyel, Otomatik Kapı ve Kapı Yan Sanayi İhtisas Fuarı, 05 – 08 Ocak 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde açılıyor. Fuar kapsamında gerçekleşecek ‘Yangına Dayanıklı Kapılarda Mevzuat, İmalat, Montaj ve Kontrolleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler’ konulu seminer ile ülkemizde güvenlik açıklarından kaynaklı yaşanan yangın facialarının da altı çizilecek. Yaklaşık 150 dakika yangına dayanıklı kapılar ve güvenlik sistemleri, ‘Door Fair Turkey’de sergilenecek.

demos-fuarcilik-logoDemos Fuarcılık organizasyonunda gerçekleşecek olan 11. Uluslararası Ahşap, Çelik, Endüstriyel, Otomatik Kapı ve Kapı Yan Sanayi İhtisas Fuarı’nda bu yıl kapı kontrol sistemleri, kapı güvenlik sistemleri, yangına dayanıklı kapılar vb. ürünler sergilenecek. Ayrıca katılımcı ve ziyaretçilerden gelen yoğun talep üzerine açılmasına karar verilen Parke, Mutfak ve Mobilya Yan Sanayi Özel Bölümü 2017’de misafirlere açılacak.

Katılımcısına ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan ve dünyanın en büyük kapı ticareti platformu olarak hizmet veren Fuar, B2B görüşmeleri ile yurt dışı-yurt içi katılımcı firmaları arasında yeni iş birliklerinin kurulmasına fırsat sağlayacak.

150 Dakika ‘Yangına Dayanıklı Özel Kapılar’ Door Fair Turkey’de Sergilenecek…

Efectis Group’un desteğiyle gerçekleşecek ‘Yangına Dayanıklı Kapılarda Mevzuat, İmalat, Montaj ve Kontrolleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler’ konulu seminer ile ülkemizde güvenlik açıklarından kaynaklı yaşanan yangın facialarının da altı çizilecek. Ayrıca 120 – 150 dakika yangına dayanıklı kapılar ve güvenlik sistemleri ‘Door Fair Turkey’de sergilenecek.

x

Fuar hakkında ayrıntılı bilgi ve fuar davetiyesi almak için demosfuar.com.tr/fair/1 ya da doorfair.com/fair/1/38/ adreslerini ziyaret edebilirsiniz.