(GROHE) Sensia Arena AKILLI KLOZET sistemi konut projelerine DEĞER katıyor!

Uluslararası bir trend haline gelme yolunda hızla ilerleyen yenilikçi akıllı klozet sistemleri, optimum hijyen ve sağlık koşullarını sağlayan ileri teknolojileriyle dikkat çekiyor. Kendi kendini temizleyen tasarımıyla GROHE Sensia Arena akıllı klozet sistemine sahip banyolar, içerisinde yer aldıkları her projeyi bir üst profile yükseltiyor.

Küresel mega trendler insanların hayatını ve yaşam ortamlarını etkilemeye devam ediyor. Tüketici davranışları, sağlıklı yaşam için kapsamlı vücut bakımı ve eksiksiz rahatlama için zindelikten esinlenen banyolar gibi trendlerle birlikte değişikliğe uğruyor. Bu yeni beklentileri karşılamak isteyen planlayıcılar, iç mekan tasarımcıları ve mimarlar da projelerinde klozet sistemlerine gitgide daha fazla yer veriyor. Halihazırda Asya’daki banyoların standart özelliklerinden biri haline gelen klozet sistemleri artık diğer uluslararası pazarlarda da ciddi yankı uyandırıyor.

sensia

Akıllı klozet sistemleri hem kullanıcılar hem de müteahhitlere katma değer sağlıyor

Kişisel hijyen, her gün temiz ve bakımlı hissetmek için kilit bir role sahip. Bir banyo, yıkama ve temizleme fonksiyonellikleri açısından ne kadar konforlu, kişisel ve modern hale gelirse, kullananların bakış açısından algılanan değeri de o kadar yükseliyor. GROHE’nin sunduğu yenilikçi Sensia Arena akıllı klozet sistemleri halen lüks konut ve otel banyolarının ayrıcalıklı bir özelliği olmayı sürdürüyor. Bu yüzden de teknik şartnamesinde Sensia Arena’ya yer verilen konutlar, açık bir şekilde pazardaki rakiplerinin arasından sıyrılıyor. Bu üst sınıf, yüksek teknolojili banyo teçhizatları, gerek yeni inşaatlarda gerekse yenilemeler, dönüştürmeler ve kentsel canlandırma projelerinde yüksek düzeylerde hijyen ve konfor sağlamanın yanı sıra projenin profilinin yükseltilmesine de yardımcı oluyor. Sonuçta, banyolar ev veya otel odasının amiral gemisi alanı olarak yaygın kabul görüyor.sensia

Vücut hijyeni ve banyo temizliğinde en iyisi

İçinde barındırdığı ileri teknolojilerin bileşimi Sensia Arena’yı her banyonun değerli bir parçası haline getiriyor. GROHE Sensia Arena akıllı klozet sistemi, kağıt veya kimyasal madde içermeyen tamamen doğal bir işlem ile sadece su ve sıcak hava kullanarak temassız bir temizlik deneyimi sağlıyor. Yıkama kolunun konumu, tercih edilen su sıcaklığı ve sevilen akış biçimi gibi tüm ilgili ayarlar, ayrı ayrı seçilebiliyor.

Sensia Arena, kendi kendini temizleyen tasarımıyla da dikkat çekiyor. GROHE AquaCeramic teknolojisi, yapışmaz bir yüzey yaratmak için kullanılırken, antibakteriyel GROHE HyperClean yüzey bakterilerin üremesini yüzde 99 oranında önlüyor. Triple Vortex®yıkama ile su aynı anda üç su çıkışından bırakılarak iç yüzeyin tamamını derinlemesine temizlemek üzere güçlü bir girdap yaratıyor.

Asya geleceğe giden yolu gösteriyor – klozet sistemleri global bir trende dönüşüyor

Klozet sistemleri halihazırda Asya’da son derece popüler. 127 milyonluk nüfusa sahip Japonya’da yılda 4,25 milyon adet satılıyor. Avrupa pazarı henüz bununla kıyaslanabilecek bir oran göstermese de, halen yaklaşık yüzde 20 ile en yüksek büyüme oranlarına sahip. Uluslararası müşterilere hizmet veren Avrupa otelleri, artık Avrupalı müşterilerine en yüksek düzeylerde hijyen ve konfor sunarken Asyalı misafirlerine de alışık oldukları düzeyde hizmet verebiliyor. Bu sayede, klozet sistemleri, global perspektife sahip, ileri görüşlü otellerin ayırıcı özelliği olarak öne çıkıyor. Klozet sistemlerinin popülaritesi artmaya devam ederken, dünyanın dört bir yanından gitgide daha fazla insan yakında bunları evlerde, otellerde ve sağlık tesislerinde görmeyi bekleyecek. GROHE, bu yeni klozet sistemini yaratırken, Japonya merkezli ana şirketi LIXIL’in deneyim ve uzmanlığından da yararlandı. Sonuç olarak, GROHE Sensia Arena gelişmiş teknolojileri çekici bir tasarım ve eşsiz bir maliyet-kazanç oranı ile birleştirerek, arzulanan banyoların yenilikçi özelliklerinin belirlenmesi söz konusu olduğunda emin bir seçenek olarak öne çıkıyor.