(Çanakkale Seramik)’ten “CROCODILE” serisi…

Her bir karo seramiğin modüler döşenmesi ile karoya yeni bir boyut getiren Crocodile serisi, mekanlara gerçekçi ve yaşayan bir görünüm kazandırıyor.

Çanakkale Seramik, özgün serisi Crocodile ile vahşi doğayı yaşam alanlarına taşıyor. Reptile koleksiyonunu oluşturan Crocodile serisinin beş ayrı boyuttan oluşan karoları, bir araya getirildiğinde timsah derisi üzerindeki desen çeşitliliğini yansıtıyor.

Türkiye’nin önde gelen tasarımcılarından Can Yalman’ın özgün yaklaşımı ile hayata geçen ve EDIDA, I.D., ETMK gibi prestijli tasarım ödüllerine layık görülen Reptile koleksiyonu Crocodile serisi, yaşayan ve nefes alan mekanlar yaratıyor. Seri, timsah derilerinin üzerindeki çok özel dokuları seramik yüzeylere yansıtmakla kalmıyor, dokuları hissetmenizi sağlıyor.

Beş ayrı boyuttan oluşan ve bir araya getirildiklerinde timsah derisi üzerindeki desenleri oluşturan Crocodile serisi, saf beyazdan, bej-yeşil timsah tonlarına uzanan dokuz farklı renk seçenekleriyle sunuluyor.

Opak beyaz, mat beyaz, mat bej, bej-yeşil, fümeli bej-yeşil, fuşya, fümeli fuşya, parlak siyah, mat siyah renklerinde ve 7.5×17.5 cm, 10×17.5 cm, 12.5×17.5 cm, 15×17.5 cm ve 17.5×17.5 cm boyutlarında üretilen seri, salon ve yatak odası gibi mekanlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Detaylı bilgi için: www.kale.com.tr