(GENTAŞ)’ın “G-EXT” Panelleri ile Doğadan İlham Alan Cepheler…

Gentaş’ın G-Ext® dekoratif  dış mekan panelleri, zengin renk ve yüzeyleri ve farklı ürün gruplarıyla doğanın ilhamını sektöre ve yaşamın her alanına taşıyor.

G-Ext® dış cephe compact panelleri; güneş ışığı, yağmur, asit yağmurları, rüzgar ve çeşitli iklim  koşullarına karşın üstün dayanıklılık gösteriyor. Özel yüzeyi ve üretim teknolojisi sayesinde, UV direnci ve renk stabilizasyonu sağlayarak; farklı üreticilerin muadil ürünlerinden daima bir adım önde geliyor. Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilen çevre dostu paneller, tehlikeli maddeler içermiyor.

G-Ext® dekoratif panelleri, talep edilmesi halinde yangına karşı ekstra dayanım özelliği gösteren TSE EN 13501-1 standartları dahilinde B1 sınıfına tabi olarak üretilebiliyor. G-Ext® panelleri konut, iş yeri, iş merkezi, banka, kamu binası, spor salonu, stadyum, havalimanı ve hastane gibi her türlü yapının dış cephe kaplamasında ve balkon uygulamalarında sıkça tercih ediliyor. Panellerin yüzeyinde, dünyada sayılı üretici tarafından kullanılan elektron bombardıman kürü (EBC) teknolojisi kullanılıyor.