(BTM), BAU 2017 Fuarı’na Katılıyor!

Türkiye’nin öncü yalıtım firması BTM Messe München tarafından her iki yılda bir düzenlenen inşaat malzemeleri ve mimari sistemler fuarı BAU 2017’ye katılıyor. Fuarın bu yılki ana teması “İnşaatın Geleceği” olarak belirlendi. Almanya’nın Münih şehrinde 16-21 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuara bu sene 250.000 kişinin üzerinde yapı profesyonelinin katılımı bekleniyor.

41 yıldır sektöre yön veren çalışmalara imza atan BTM, geleceğin de markası olacağına inanıyor ve bu inançla yatırımlarına, AR-GE çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. BTM, mevcut ürün yelpazesinin yanı sıra; bu sene piyasaya sürdüğü Bituproof Temel Bohçalama sistemi, Ultra Viole ışınlarına dayanıklı, donatılı PVC Membran ürünleri , yeni nesil su yalıtımı ürünleri  ve yapı kimyasalları ürünüyle fuarda yer alacak.

Orkun Ürkmez
Orkun Ürkmez

BTM Yönetim Kurulu Üyesi Orkun Ürkmez BAU fuarını yıllardır takip ettiklerini, sektörün Avrupa’daki nabzını tuttuğunu belirtti. Bu yıl BTM ekibi olarak fuara katılımlarının bölgeye açılmada önemli rol oynayacağını belirten Ürkmez “BTM ürünlerinin kalitesi ve çeşitliliği yurt dışında en çok ilgi gören özellikler. 41 yıldır biz de kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımıza devam ettiğimiz için pazarda belli bir yer edinmiş durumdayız. Hedefimiz yurtdışı bağlantılarımızı her geçen yıl arttırmak. Hedefimize doğru ilerliyoruz” dedi.

BTM’nin 1975 yılında başlayan ve 41 yıllık süreç boyunca zenginleşen bilgi ve tecrübesinin tarihçesi stant tasarımı üzerinde görülebilecek. BTM B6/505 numaralı standında sektör profesyonellerini ve ziyaretçilerini ağırlayacak.