(Geberit)’ten GÖRÜNMEZ teknoloji: AquaClean Sela

Her stile uygun akıllı çözümleriyle yaşam kalitenizi bir üst basamağa taşıyan Geberit, akıllı klozet sistemi AquaClean Sela ile banyolarda yüksek hijyen ve rahatlıktan vazgeçemeyenlerin tercihi oluyor. Eşsiz tasarımı, gizlenmiş bağlantıları ve sade kapağıyla Sela; günümüz modern banyoların vazgeçilmez parçası haline geliyor.

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği akıllı klozet sistemi AquaClean Sela ile banyolara yeni bir boyut kazandırıyor.

Sade tasarım, görünmez teknoloji

aquaclean-sela-2Banyolara uyum sağlayabilecek sadeliğiyle öne çıkan AquaClean Sela, modern tasarım ve konforu tercih edenler için ideal bir seçenek olarak göze çarpıyor. Eşsiz tasarımı, gizlenmiş bağlantıları ve sade kapağıyla banyoları minimalist bir çizgiyle buluşturan Sela; akıllı püskürtme spreyi teknolojisine sahip olmanın yanı sıra elektrik ve su bağlantılarını seramiğin içine gizleyerek banyoları görünmez bir teknolojiyle buluşturuyor.

Mimar ve tasarımcı Matteo Thun tarafından tasarlanan AquaClean Sela, ayarlanabilen püskürtme basıncı ve vücut sıcaklığında yumuşak püskürtme sunan spreyi sayesinde tek tuşla kişisel temizliğinizi sağlamanıza olanak tanıyor. Tüm Geberit AquaClean modellerinde olduğu gibi, klozet kapağı soft-closing özelliğine sahip olan Sela, klozetin sağ tarafında bulunan kontrol paneli ve beş tuşa sahip kumandasıyla kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlıyor. Kullanıcı algılama fonksiyonu sayesinde klozete yaklaşıldığı anda suyu otomatik olarak ısıtmaya başlayan Geberit AquaClean Sela, Avrupa Ekotasarım koşullarına (ErP yönergeleri) uygun olarak üretiliyor ve enerji tasarrufu sağlayarak kullanıcısının beğenisini kazanıyor. Tüm gömme rezervuarlarla ve Monolith ile uyumlu olan Geberit AquaClean Sela, duvara kolayca monte edilebilirken her kullanımdan önce ve sonra hijyenik suyla kendini temizliyor.