(Silestone)’dan beyaz seri…

Dünyanın en büyük kuvars taşı üreticisi Cosentino, 25 yılı aşkın deneyimi ile yüzey sektöründe çığır açmayı sürdürüyor. Kullanıcıların eğilimini her zaman dikkate alan ve Ar-Ge çalışmalarını bu kapsamda sürdüren Cosentino, Silestone’un yeni renk paletindeki beyaz tonlarla istenilen kalite ve estetiği piyasaya sürdü.

Beyazı sadece bir renk olarak ele almayan, aynı zamanda bir yaşam şekli olarak da değerlendiren Silestone koleksiyonundaki kullanıcıların en çok tercih ettiği renk de beyaz. Koleksiyondaki Blanco Zeus, dünya mutfaklarında en çok öne çıkan renk. İnce tanecikli ve saf beyaz cilası ile son derece çarpıcı ve benzersiz bir güzellik sunuyor.

Beyazın saflığını bir adım ileri taşıyan Silestone, Iconic White’la yüzey sektörünün en parlak ve en göz alıcı beyaz tonunu da geliştirdi. Iconic White en zorlu alanlarda dahi üstün ışıltı ve parlaklık sunmak üzere tasarlandı. Cosentino’nun piyasaya sunduğu diğer beyaz alternatifleri Blanco Norte ve White Storm da en çok tercih edilen renkler kategorisinde üst sıralarda. Blanco Maple ise hafif ve çekici ışık demetleri yaymasıyla dikkat çekici.

Yalnızca birleşimleri farklı olan bu alternatiflerin tamamı ışık, ferahlık, saflık ve açıklığı vurgulayan bir beyaz etkisi yaratıyor. Bu modellerde, estetik ve kalite bir arada. Beyaz serisi sadece estetik görünümüyle değil, düşük sıvı emilimi, lekelenme, kırılma ve çizilmeye karşı yüksek dayanıklılık özellikleriyle de muadillerinden sıyrılıyor.


Cosentino Group Hakkında:

Merkezi İspanya’da bulunan Cosentino Grup, mimari ve tasarım amaçlı yenilikçi yüzeylerin üretim ve dağıtımını yapan global bir şirkettir. Sektöründe dünya çapında lider olan Cosentino Grup, yenilikçi yaklaşımlar ile trendleri belirleyen ve insan hayatına değer katan çözümler tasarlamaktadır. Bu vizyon dahilinde, sıradışı ve öncü ürünler olan Silestone®, Dekton®, Eco by Cosentino® ve Sensa by Cosentino® gibi ileri teknolojiye sahip ürünleri geliştirmiş ve mimari alanlarda eşsiz tasarımların yaratılmasını sağlamıştır.

Dünyanın en büyük kuvars taş üreticisi olan Cosentino Grup, 1 milyon m² kapalı alana sahip tesislerinde ürettiği ürün ve markalarını 20’den fazlası kendine ait tesislerde olmak üzere, 80’den fazla ülkede satışını gerçekleştirmektedir. Cosentino Grup satışlarının %90’ı uluslararası pazarlardan gelmektedir.

Detaylı bilgi için: www.cosentino.com