(Hilti)’den “ARAYIN, GELELİM” Uygulaması…

“Üstün Performans, Üstün Dayanıklılık” marka sözüyle Ar-Ge temelli kaliteli ürünleri yapı sektörüyle buluşturan Hilti, “Arayın, Gelelim” isimli teknik servis hizmetiyle inşaat dünyasında yeni bir dönem başlatıyor. Bu yeni uygulama ile İstanbul il sınırları içerisindeki arızalanmış Hilti ürünlerini aynı gün içinde şantiyeden alıp arama saatine göre 3 ya da 4 gün içinde tamir edilmiş olarak teslim etmeyi vadeden Hilti, yoğun çalışan inşaat profesyonellerine büyük kolaylık sağlıyor ve işlerin aksamasının önüne geçiyor.

“Arayın, Gelelim” uygulaması kapsamında arızalı makineyi adresinden aldırmak isteyen kullanıcıların 44Hilti (4444584) numaralı Hilti Müşteri Hizmetleri hattını aramaları ya da hilti.com.tr Hilti online internet sistemi üzerinden tamir talebinde bulunmaları yeterli oluyor. Üstelik bu hizmet kapsamında kargo da ücretsiz. Arızalanan Hilti ürünlerini saat 11.30’a kadar yapılan aramalarda aynı gün içerisinde şantiyeden alan Hilti, üç gün içerisinde tamir edilmiş olarak adrese teslim ediyor. 11.30’dan sonraki aramalarda ise ürün,arızası giderilmiş şekilde dördüncü günde kargoya teslim edilerek kullanıcılara ulaştırılıyor. Hilti Online üzerinden kendilerine kayıtlı makineleri görebilen kullanıcılar, makinelerinin hangi tarihlerde tamir olduğu bilgisini de izleyebiliyor.

Hilti ürünleri ömür boyu garantili!

Makinelerin parçalarında ortaya çıkabilecek kalite ve üretim hataları için ömür boyu üretici garantisi bulunan Hilti, ayrıca makineleri kapsamında “2 yıl masraf yok” uygulaması da sunuyor. Hilti, makinelerin sıvı ile teması ya da yanlış voltajdan ve düşmeden kaynaklananlar dışında her türlü arızalanmada işçilik masrafı, parça bedeli, kargo bedeli talep etmeden tamamen ücretsiz bir şekilde makineleri tamir ediyor. Bu uygulamadan yararlanmak için herhangi bir fatura ibrazına gerek duymayan Hilti, ürünlerinin seri numaraları aracılığıyla sisteme kayıtlı her türlü bilgi ile ürünleri tamir edebiliyor.


Hilti ve Hilti Türkiye Hakkında:

Bundan tam 75 sene önce 1941 yılında, dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde doğup, bugün yaklaşık 24 bin çalışanı ile global jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. 2015 yılı cirosu 4,4 milyar İsviçre Frangı (yaklaşık 12,9 milyar TL*) olarak gerçekleşen Hilti, 1982 yılından itibaren 34 yıldır Türkiye’de. Hilti Türkiye, son yıllarda göstermiş olduğu gelişimle 2011 yılı başından bu yana 10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölgesel üs konumunda. 2015 yılında yüzde 31 büyüme gösteren Hilti Türkiye, başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye, 250’ye yakın çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ekonomiye yarattığı katma değer dışında İnsan Kaynakları alanında çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2016” listesinde 4. sırada yer aldı. 2015 yılında aynı ödül kategorisinde 3. sırada yer alan Hilti Türkiye, Yaşam Boyu Öğrenme alanında Özel Ödül’e de layık görülmüştü.

*Merkez Bankası’nın 30 Aralık 2015’te ilan ettiği döviz kurundan hesaplanmıştır.

Detaylı bilgi için: hilti.com.tr