(Zehnder), yeni ürünü UNIVERSAL ile İsviçre’den sonra Türkiye’de!

Avrupa’nın ilk çelik radyatör üreticisi Zehnder’in, yeni ürünü Universal’ı Teknik Destek ve Satış Sorumlusu Christian Schweyer tanıttı. İsviçre’de satışa sunulmuş olan Universal, çok yakında Türkiye’de de satışa sunulacak. Banyolara işlevsel bir şıklık getiren Zehnder Universal, yüksek kalitede kromajlı geniş boru aralıkları sayesinde kullanıcılarına kullanım kolaylığı sunuyor ve işlevsellik ile şıklığı tek noktada buluşturmayı başarıyor.

Zehnder’in Teknik Destek ve Satış Sorumlusu Christian Schweyer’in tanıttığı Universal modeli, İsviçre’de satışa çıktığı ilk günden itibaren büyük ilgi görmüş ve herkesin beğenisini kazanmış. Hareketli ve koşuşturmalı hayatın içinde evinde huzuru arayan, sadeliği tercih eden herkesin ilk tercihleri arasında yer alan Zehnder Universal, uygulandığı her alanda ferahlığı hissettiriyor. Türkiye satışlarına da çok yakında başlayacak olan Zehnder Universal için Christian Schweyer: “Butik yaşam tarzını benimseyen ve ferahlığı banyosunun her yerinde hissetmek isteyenlerin vazgeçilmezi olan Universal modelimiz, şıklığı elden bırakmadan pratikliği de sunuyor.”

Fark yaratan, dikkat çekici tasarımları ile her banyoda varlığını hissettiren Zehnder’in Universal modeli, sadeliği evinin her köşesinde hissetmek isteyenler için ideal. Banyoda var olan sadeliği hiç bozmadan her yere mükemmel uyum sağlayan Universal, klasik banyolarla da son derce çekici bir uyum yakalıyor. Zehnder Universal, üstüne takılabilen askı aparatı ile kullanıcılarına pratik bir yaşamın kapılarını açarken, geniş boru aralıkları ile de birden çok havlunun kolayca asılmasını sağlıyor. İstenilen boylarda uygulanabilme avantajı da sunan Universal, geometrik yapısı sayesinde de ferah bir görünüm ortaya çıkarıyor.


Zehnder Hakkında:

1890 yılında mekanik atölye olarak kurulan Zehnder, 1923 yılında Zehnderli markası ile hafif motosiklet üretimine başlıyor. İsviçre’de 1930 yılında, Avrupa’nın ilk çelik radyatörü olan Zehnder Charleston’u üreterek sektöre adım atan Zehnder, o güne kadar sadece döküm radyatör üretilen pazara değişmeyecek bir yenilik getirerek gücünü ilk andan itibaren hissettirmeye başladı. 1954 yılında, güneşle aynı ısıtma prensibiyle çalışan radyant tavan ısıtma-soğutma sistemlerinin üretimine başlayarak sektöre farklılık getirdi. Sektörde yenilikçi sıfatı ile tanınan ve 1980’li yıllarda sektörü banyo radyatörü, havlu radyatör konsepti ile tanıştıran Zehnder, 2000’li yıllarda da havalandırma sistem ve çözümlerini portföyüne katmış, 1930 yılından beri de tubuler radyatör pazarında tüm dünyada liderliğini devam ettirmektedir. Günümüzde Zehnder Group 3000’den fazla çalışanı, 15’e yakın üretim tesisi ile 30’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.