(Aksa Jeneratör) MATELEC FUARI’ndaydı…

Elektrik ve Elektronik, Mühendislik ve Tasarım sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçilerini bir araya getiren MATELEC Fuarı 25-28 Ekim tarihleri arasında gerçekleşti. 20 ülkeden 900 katılımcı firmayı ağırlayan fuarda dünyanın ilk beş jeneratör üreticisinden biri olan Aksa Jeneratör de katıldı.

Aksa Jeneratör’ün MATALEC’te pazar ile tanıştırdığı son teknolojilerle geliştirilmiş Hybrid Model çevre dostu jeneratör grubu ve dönemsel enerji çözümleri için üretilen kiralık jeneratör setleri fuarın ilgi odağı oldu.

Sektörde uluslararası iş fırsatlarını artırmak hedefiyle düzenlenen MATELEC fuarının hedef pazarları arasında Güney Amerika ve Kuzey Afrika bulunuyor. Global pazarda gücünü artırarak dünyadaki ilk üç jeneratör firmasından biri olmayı hedefleyen Aksa Jeneratör, yatırım yapmayı planladığı pazarları yerinde inceleme imkanı bularak önemli görüşmeler yapma fırsatı buldu.

Matelec, Lightec ve Sanayi olarak üç ana alana ayrılan fuar; farklı ziyaretçi profilleri hedef sektörler ile daha avantajlı ve verimli bir toplantı yapma imkanı sundu. Fuara katılım gösteren sektörlere özel seminerler, mesleki toplantı ve kongrelerin olduğu yoğun bir programa sahip fuar, tüm sektörler için potansiyel işbirliklerine zemin hazırladı.