Tüm zemin kaplamaları için yerden ısıtma çözümleri sunan (JK) şimdi (EA Mimarlık) güvencesiyle Türkiye’de!

Dünya çapında 20 yılı aşkın bir süreden beri faaliyette olan, 100’den fazla kalifiye çalışanı ile alanında uzman JK Yerden Isıtma, Türkiye’de EA Mimarlık güvencesiyle uygulanıyor.

2002 yılından bu yana yapı malzemeleri satışı ve çözüm ortaklığı, mimari projeler ve danışmanlık hizmetleri sunan ve 2005 yılında bünyesine kattığı Panetti yapı malzemesi ile genişleyen EA Mimarlık, JK Yerden Isıtma’nın da Türkiye’deki temsilcik, satış ve uygulama plancılığını üstleniyor.

Her tür zemine, Kum/Çimentoşap, anhidrit, beton, mevcut fayans, alçıpan, xps yalıtım fark etmeksizin oluk açma yöntemi ile uygulanabilen yerden ısıtma her konut ve projeye uygun çözümler sunuyor. 1994 yılından beri binlerce kez başarıyla test edilmiş bu patentli kurulum yöntemi, her yıl 6.000’den fazla özel konut ve resmi yapıda başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

jk-brosur-6

JK Referans Projelerden Örnekler:

 


 

EA Mimarlık İnşaat Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti

2003 yılından beri Panetti Yapı malzemesinin Marka Sahibi olan EA Mimarlık 2005 Yılından itibaren Panetti ile 10 Milyon Metrekare üzerinde referansa sahip olmuştur.

2015 Yılında Hollanda merkezli JK firmasının Bayiliğini almıştır. JK Türkiye Satış ve uygulama organizasyonunu yapmaktadır.

Mimar Elvan Hasanoğlu Burkut, Mimar Alp Burkut ve İş Ortakları Mimar Ender Aydın ile birlikte Ulusal ve Uluslararası yatırım projelerine de danışmanlık hizmeti vermektedirler.

ea-logo_72

panetti-logo_72

Logo JK vv PMS - turkse tekst