(Kastamonu Entegre), URBAN Serisi ile Şehrin Estetiğini (İntermob Fuarı)’na Taşıyor!

Ağaç bazlı panel sektöründe Türkiye’nin en büyük üreticisi olan Kastamonu Entegre, 22-26 Ekim tarihlerinde düzenlenecek İntermob Fuarı’nda kalite, çeşitlilik, yenilik ve tasarımda fark arayan alıcılarla buluşuyor. Fuarda, ileri teknolojiyle üretilerek standartların üzerinde bir kalite,  görünüm ve şıklık sunan Urban serisi öne çıkıyor.

Ağaç panel sektöründe Avrupa’nın en büyük 4 üreticisinden biri olan Kastamonu Entegre, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerine yurt içi ve yurt dışında katıldığı fuarlarla devam ediyor. Sektörün önde gelen kişi ve kuruluşları için önemli bir buluşma merkezi olan İntermob Fuarı’nda,yerli ve yabancı sektör profesyonelleriyle buluşmaya hazırlanan Kastamonu Entegre, Urban serisini ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

Kastamonu Entegre, bu yıl 19. kez düzenlenen fuarda son trendleri yansıtan ürün gruplarının yanı sıra; Reflection serisi adıyla melamin kaplı ürün kartelasına eklenen yeni renk ve yüzeyleri de tanıtıyor.

Kastamonu Entegre CEO'su Haluk Yıldız
Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız

Sektör için uluslararası bir buluşma merkezi olan İntermob fuarında gördükleri ilgiden memnun olduklarını belirten Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız,“Karadeniz Havzası’ndan Kuzey Afrika coğrafyasındaki ülkelere kadar pek çok ülkeden bu fuara yoğun ilgi oluyor. Dünya genelinde 100’e yakın ülkede ticari işbirlikleri olan bir şirket olarak;bu organizasyonda hedef pazarlarımız arasında ilk sıralarda gelen Avrasya bölgesinde yeni bağlantılar kurma fırsatı bulmaktan memnunuz. Küresel bağlantılarımızı güçlendiren bu tip organizasyonlarda yapacağımız tanıtım çalışmaları sonucunda, dünya çapında ilk 5 üretici içinde yer alacağımıza inanıyoruz.

Urban, dekorasyonda şıklık ve estetiğin yeni adı

Laminat parke üretiminde Avrupa’nın en büyük 5 üreticisinden biri olan Kastamonu Entegre’nin dekorasyonda şıklık ve estetiği buluşturan Urban serisi, Floorpan ürünlerinde isimlerini New York, Peking, Sydney, Miami, Shanghai, Tokyo, Chicago ve Los Angeles’tan alıyor. Her zevk ve yaşam alanına hitap etmek üzere geliştirilen seri; Artfloor markasıyla da Paris, Cenevre, Lizbon, Madrid, Monaco, Roma, Viyana ve Barselona şehirlerinin estetiğini sunuyor. Dünyanın en büyüleyici şehirlerinin isimleri ile adlandırılan Urban serisinde ürünlerin her biri, adını aldığı şehrin öncelikli tarzını yaşam alanlarına taşıyor. URBAN serisi Floorpan ve Artfloor markalarına ait toplam 16 farklı dekor seçeneği sağlıyor. 32. sınıf AC4 olarak üretilen seri, daha sağlam ve dayanıklı yapısı ile ofis, bekleme odaları ve ticari mekânlar için de öncelik sunuyor.

1476359626_salon_duvar_dekorasyonu_modelleri_5

 


 

Kastamonu Entegre

1937 yılında temelleri atılan Hayat Holding çatısı altında 1969 yılında kurulan Kastamonu Entegre, ilk tesisi olan Yonga Levha Fabrikası ile 1971 yılında Kastamonu’da üretime başladı. 2015 yılı itibariyle yıllık 2.4 milyon m³ MDF, 2.6 milyon m³ yonga levha, 70 milyon m² laminat parke, 19.5 milyon adet kapı paneli ile toplamda 5 milyon m³ ahşap levha üretim kapasitesine sahiptir. 2015 yılında 350 milyon euro yurt dışı faaliyetlerinden kaynaklı olmak üzere 1 milyar euro konsolide ciro gerçekleştiren Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, Türkiye’de sektör liderliğinin yanı sıra Avrupa’da 4’üncü sırada, dünyada ise 7’inci sırada yer almaktadır. Kastamonu Entegre’nin yurt içinde Gebze, Kastamonu, Balıkesir, Samsun, Tarsus ve Adana’da, yurt dışında ise; Romanya, Bulgaristan, Rusya ve Bosna Hersek’te olmak üzere toplam 10 farklı lokasyonda 13 ayrı üretim tesisi bulunmaktadır. Toplam 93 ülkeye ihracat gerçekleştiren Kastamonu Entegre, 5 bin 500 kişiye istihdam sağlamaktadır. Kastamonu Entegre, ISO 9001 Kalite, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 50001 Enerji Yönetimi, FSC (Sürdürülebilir Orman Yönetimi) kalite sistemleri ile Medepan markalı MDF ürünleri için TSE E0 Belgesi ve dünyanın önemli sertifikalandırma kuruluşlarından WKI tarafından verilen CARB Phase2 (California Air Resources Board) ile TURQUALITY® Belgesi’ne sahiptir. Kastamonu Entegre, TSE ve Avrupa Normları’na (EN) uygun üretim yapmaktadır.

www.keas.com.tr