Ofiste CARNIVAL Zamanı!

Ersa Mobilya’nın yeni serisi, çalışma alanlarına neşe ve dinamizm katıyor. Ersa için Carnival serisini hazırlayan Ece Yalım Design Studio, karnavallardan ilham alıyor. Carnival, çalışma ortamlarına karnavalların eğlenceli dünyasını taşımayı öneriyor. 

Trapeze , Lobut , Tambour  ve Acrobat: Carnival ürünleri, dinamik çizgileri, eğlendirici formları, gösterişli ve güçlü kontrast yaratan renkleriyle, ofis mekanında beklenmeyeni sunuyor. “Hareket etmeye her an hazır” gibi duran tasarımlar, adeta bir geçit törenine davet ediyor. 

Acrobat: Dengenizi asla kaybettirmeyecek renkli bir tasarım… Dinamik çizgileri, eğlendirici formları, gösterişli, güçlü kontrast yaratan renkleriyle, çalışma alanlarında beklenmeyeni sunan Acrobat, çoğunlukla yorucu, stresli ve sıkıcı bir ortamın hakim olduğu mekanlara, eğlenceyi ve karnaval havasını getiriyor.

Lobut: Eğlendiren ve keyif veren bir tasarım… Yumuşak çizgileri, eğlendirici formları ve gösterişli renkleriyle, ofiste adeta karnaval havası yaratan Lobut, yerinde duramayan ofis çalışanlarına neşeli alanlar sunuyor.

tambour-3

Tambour: Mekanı yeniden tanımlayan eğlenceli bir tasarım… Güçlü kontrast yaratan renkleriyle, çalışma ortamının stresli yapısına neşe katıyor. Düz ve tekerlekli ayaklara sahip alternatifleri bulunan Tambour, eğlenceli ve dinamik bir ortam yaratıyor, sehpa ve oturma sistemi olarak kullanılabiliyor.

Trapeze: Esnek ve dinamik bir tasarım… Dinamik çizgileri, eğlendirici formları, rengarenk tasarımı ve modüler çözümleriyle Trapeze, ofislere yeni bir soluk getiriyor.