Çocuk odaları (KOÇTAŞ)’la yenileniyor…

Koçtaş’ta okulların açılmasıyla birlikte çocuklarının odalarında yenilik yapmak isteyenler için birbirinden avantajlı fırsatlar var. Koçtaş’ın sunduğu yüzlerce renk, desen ve tarz seçeneği ile çocuk odalarını baştan aşağı yenilemek mümkün.

Ev gelişme sektörünün öncülerinden Koçtaş, okul sezonun başlamasıyla birlikte okulun yolunu tutan çocukların odalarına farklılık katacak, yepyeni ürünleri ayrıcalıklı kampanyalarla sunuyor. Kitaplıklardan aydınlatmalara, çalışma masalarından metal kutulara kadar yüzlerce ürünü avantajlı fiyatlarıyla Koçtaş mağazalarında bulabilirsiniz.Okulların açılmasıyla birlikte çocuklarının odalarını değiştirmek isteyenler için gardırop, karyola, şifonyer ve çalışma masası ile 4 parçadan oluşan BYZ genç odası 749,90 TL’den satışa sunuluyor. Üç kapılı iki çekmeceli gardırop 349,90 TL’lik, Zenn beyaz kitaplık 199,90 TL’lik, Magi çalışma masası ise 270 TL’lik fiyatlarıyla odalarına yenilik katmak isteyenleri bekliyor.

World ve Bonus kartlarına özel 12 taksit fırsatı ile bin 200 TL ve üzeri mobilya alışverişlerinde 30 kilometreye kadar ücretsiz nakliye avantajı için size en yakın Koçtaş mağazasına uğramayı unutmayın.