(kibrID MATERIAL)’dan iki yeni koleksiyon: A.Mano ve Encoustic

Duvar ve zemin kaplama sektöründe birçok önemli uluslararası markanın temsilciliğini yapan kibrID MATERIAL, seçkin koleksiyonlarıyla mimar ve iç mimarların ilk tercihi olmaya devam ediyor. İspanyol Apavisa firması iki yeni koleksiyonu A.Mano ve Encoustic ile 19. yüzyılın etnik dokusunu mekanlarınıza taşıyor.

Temsilciliğini yaptığı İspanyol Apavisa markasının yeni koleksiyonları ile zemin ve duvarlar geleneksel formlara bürünüyor. Zemin ve duvarlarda kullanılabilen porselen karolar, yüzey opsiyonları ve renk seçenekleri ile şık ve elverişli tasarımlar yaratmaya olanak sağlıyor.

A.Mano ve Encoustic koleksiyonları decor yüzeyi ile zemin ve duvarlarda etnik bir konsept oluşturmak mümkün hale geliyor. Ürünlerin kolay uygulanması ve dayanıklılığının yanı sıra yüksek kırılma mukavemeti ve kimyasallara karşı dirençli olmasıyla da uzun ömürlü ve pratik bir kullanım sağlıyor. Mağaza, restoran ve otel, ofis gibi kurumsal mekanlarda ıslak zeminde de kullanıma uygun olan koleksiyonlar, konut dekorasyonlarında da mimar ve iç mimarların beğenisini topluyor.

Çevreye verdiği önem sayesinde U.S. Green Building Council üyesi olmaya hak kazanan Apavisa, sadece üretim teknolojisiyle değil, tasarladığı özel koleksiyonlarla da farklı şekillerde doğaya hizmet ediyor.


kibrID MATERIAL Hakkında:

kibrID MATERIAL, görsel ve teknik özellikleri ile uluslararası alanda dikkat çekmiş ve kendini kabul ettirmiş birçok markayı temsil ediyor. Vitrinini; araştırmacı, seçici, yenilikçi ve çevreci bir anlayışla her zaman güncelleyen kibrID MATERIAL, tasarımcılara başta zemin, duvar ve tavan kaplama ürünleri olmak üzere çok amaçlı dekoratif panel, banyo/mutfak armatürleri ve aksesuarları ile aydınlatma elemanları gibi birçok farklı alanda çözümler sunabiliyor.