(Crate and Barrel) ile modern ÇALIŞMA ALANLARI hazırlayın…

Geniş ürün yelpazesi ile yaşam alanlarına ilham veren Crate and Barrel, çocukların çalışma odaları için farklı öneriler sunuyor. Sade çizgilerle tasarlanmış Spotlight Çalışma Masası, üç çekmecesi sayesinde geniş saklama alanıyla fark yaratıyor. Blake Tovin tasarımı olan Kendall Çalışma Masası, modern ve zamansız detayları ile dikkat çekerken, koleksiyonun tamamlayıcı parçalarından Kendall Keson ve Kitaplık ise çalışma alanlarını karaceviz ağacının şıklığıyla donatıyor. İki büyük çekmecesi ile Kendall Çalışma Masası, depolama avantajının yanı sıra masanın geniş üst yüzeyi çocuklara ferah bir çalışma alanı sunuyor.

Crate and Barrel, çocuklarının çalışma odalarında efektif depolama alanları yaratmak ve şık bir yenilik katmak isteyenlere Aspect Koleksiyonu’nu öneriyor. Modular olarak, tek tek, birleştirilerek veya üst üste dizilerek istenilen düzenleme yaratılabilen Aspect Koleksiyonu, ortaya çıkan modern görünümünün yanı sıra odadaki saklama alanlarına zenginlik kazandırıyor.

Crate and Barrel, çocuklar için ilham veren çalışma alanları yaratmak için sizleri, Zorlu Center, Akasya, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.


Crate and Barrel Hakkında:

Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 52 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.